PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 592
oceny
7,0 10 1 216592
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
użytkownik usunięty
Prefect

tak trylogia będzie o autorze podręcznika i zwierzętach jak tytuł wskazuje.

Po co aż trzy części? jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę

więc trzy części są dla zbicia kasy, ale myślę że film mimo iż swoje zarobi, Yates narobił sobie wrogów, więc trylogia okaże się klapą.

użytkownik usunięty
Prefect

Niestety nie otrzymujemy historii stricte o podróżach Scamandera i jego poszukiwaniach fantastycznych zwierząt, ale bieganinę po Nowym Jorku z wątkiem politycznym w tle, zaś naszą magiczną faunę ogranicza się do "A, uciekły facetowi z walizki, robią zamęt i teraz trza je odzyskać. Wylane". Zmarnowany potencjał.

użytkownik usunięty

w pierwszej części bd bieganina po Nowym Jorku :) czy zmarnowany potencjał tego jeszcze nie wiesz...

ocenił(a) film na 5

Czy zmarnowany potencjał to się jeszcze okaże, może nie będzie tak źle.

użytkownik usunięty
Anthrax91

Potencjał jest duży, same trailery faktycznie nie zachwycają i jadą po sentymencie ale potencjał to ma w dalszym ciągu.

Jest duża szansa no zobaczenie Dumbledora
Easter Eggi (w drugiej albo 3 części na 99%)
Potencjał na zobaczenie Hogwartu. Newt był tam dyrektorem. To nie ma opcji by to się nie udało :)

użytkownik usunięty

Przy stanowisku dyrektora był wówczas Dumbledore, Newt musiałby nim być jeszcze przed Dippetem, ale jest na to stanowczo za młody. Ta wersja jest generalnie niekanoniczna i wywiodła się jedynie z tego, że widzieliśmy sędziwie przedstawiający go portret w "Komnacie Tajemnic".

użytkownik usunięty

no to mnie rozczarowałeś :( czyli z Hogwartu pewnie nici... no ale faktycznie w filmach pomieszano trochę meh

użytkownik usunięty

no ale i tak liczę na Hogwart skoro ma być Dumbledore czyli wychodzi na to że Dumbledore w Bestiach będzie dyrektorem? nie no teraz mi się to kupy nie trzyma...

użytkownik usunięty

Sorry, poprawka, to Dippet jednak był wtedy dyrektorem. Dumbledore powinien zajmować się transmutacją.

użytkownik usunięty

czyli w Bestiach Dippet jest dyrektorem... w takim razie... Dumbledore nauczycielem transmutacji. No teraz pasi... bo przecież jak Tom Riddle chodził do Hogwartu to Dumbledore nie był jeszcze dyrektorem... czyli teraz mi pasuje :D

użytkownik usunięty

hmmm ale i tak masz tą historię urozmaiconą wiesz ciesz się że nie otrzymałeś ekranizacji 16 stronnicowej książki :D bo miałbyś tylko zwierzątka :D

użytkownik usunięty

W sumie nie mam się z czego cieszyć, wolałbym tylko zwierzątka.

użytkownik usunięty

no to by musiałby być z tego film dokumentalny no ale jak kto woli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones