PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1453}

Fatalne zauroczenie

Fatal Attraction
7,2 34 792
oceny
7,2 10 1 34792
6,3 16
ocen krytyków
Fatalne zauroczenie
powrót do forum filmu Fatalne zauroczenie

chodzi mi oczywiscie o jej prezencje w filmie. Podczas pierwszej sceny gdzie spotkali sie na przyjeciu zachwycali sie nia a wygladala najgorzej ze wszytskich kobiet. To byl dla mnie jedyny bardzo duzy minus tego filmu. Po co brac konie po kuracji hormonalnej jak ma sie dużo ładniejsza żone w domu...

ocenił(a) film na 8
sub7

Mi również uroda Glenn bardzo nie pasowała do roli weekendowej kochanki. Choć jej brzydka buźka w tej jeszcze "sielankowo-łóżkowej" części filmu była trudna do zaakceptowania, to jednak w dalszym toku fabuły, gdy dowiadujemy się powoli o tym jak bardzo szurnięta jest bohaterka oraz w jakie bagno próbuje wciągnąć Douglas'a wydaje mi się, że ta jej niezbyt urodziwa gęba nabiera nowego znaczenia. Brzydota jako dodatek do paskudnej psychiki jeszcze bardziej ułatwia widzowi poczucie wobec niej wstrętu. Tak więc biorąc pod uwagę początek filmu dla mnie również uroda Glenn jest dużym minusem, jednak z biegiem fabuły przeobraża się nawet w plus.

ocenił(a) film na 8
Mierzwa666

Nie wiem jak można czuć wstręt do chorej psychicznie osoby mając jakąkolwiek wrażliwość.

ocenił(a) film na 6
zwajka

stawiając się w roli sfrustrowanej żony, czyli identyfikując z żoną głównego bohatera - niebywale łatwo... jacy widzowie takie recenzje, nikomu nie ujmując oczywiście.

ocenił(a) film na 8
sub7

Glenn to nie piękno wtrórne . Ona ma na tyle oryginalną urode że automatycznie rzuca sie w oczy

maciekb80

Tak, to prawda, jest oryginałem. Dziś każda się upodobnia do jednego wzorca i już niedługo nie będzie widać różnicy.

ocenił(a) film na 8
emotional_me

Dokładnie . Ech ta nieszczęsna era udoskonalania tego co natura dała . A nie ma nic piękniejszego jak naturalność . Niestetety syndrom Barbie sie rozprzestrzenił i zaraża z prędkością światła . O tempora o mores

maciekb80

Jeśli ktoś ma krzywy nos... to jest ta "naturalność, nad którą nie ma nic piękniejszego"? ;)

ocenił(a) film na 8
zweistein

choć do korekty nosa nic akurat nie mam jak i do pięknego uśmiechu

maciekb80

Naturalny krzywy jest lepszy czy niekoniecznie?

ocenił(a) film na 8
zweistein

w mojej opini lepiej prosty . Ważne że wiem że po takiej operacji moja twarz nie straci mimiki ani nie dopadnie syndrom Meg Ryan .

ocenił(a) film na 10
sub7

Dokładnie Glen gębę ma wstrętna, zona jego byla 100 razy lsdniejsza , ale zagrała świra Glen super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones