PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658190}

Feralna noc

The Bag Man
5,1 5 033
oceny
5,1 10 1 5033
Feralna noc
powrót do forum filmu Feralna noc

...

ocenił(a) film na 6

Dziwi mnie,że Robert De Niro zagrał w tym filmie.

Askaa

a mnie to w ogóle nie dziwi,Robert w ostatnich latach gra tylko w takich filmach.Zresztą trudno mu się dziwić ma już swoje najlepsze role za sobą i teraz może się skupić na dobrze opłacanych ale niezbyt wartościowych produkcjach.

Kroko93

Albo zwyczajnie lubi grać i nie che przejść na emeryturę. Pieniędzy raczej mu nie brakuje.

marcin261287

Uwielbiam De Niro ale w moim odczuciu to tak wygląda. Nie kwestionuję jego miłości do aktorstwa ale raczej zaprzeczyć się nie da,że gaże są znacznie kuszące niż parę lat temu.

Kroko93

W wysokobudżetowych produkcjach to On nie gra, i też nie płacą mu za nie jak w latach 90.

marcin261287

Może nie w wysokobudżetowych ale w takich gdzie solidny % idzie właśnie na jego gażę. Producenci chętnie go zatrudniają ponieważ jest znanym,zasłużonym aktorem który samym nazwiskiem na plakacie gwarantuje pokaźne zyski,stąd raczej nie skąpią na niego pieniędzy.

Kroko93

A ja uważam, że zatrudniają go, bo nie ma wygórowanych wymagań finansowych, stąd tak duża liczba filmów w których grach.

Sam De Niro już nie przyciąga do kin jak kiedyś. Teraz niestety robią to beztalencia pokroju Jennifer Lawrence.

marcin261287

Robert gra w 4 albo i więcej filmach na rok,to tylko świadczy o tym,że cieszy się powodzeniem wśród producentów i na pewno głodem nie przymiera,a już tak nie przyciąga bo przyjmując tyle ról w jednym roku kalendarzowym pojawia się wszędzie i ludzi to już tak nie ciągnie,a co do beztalenci to masz rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones