PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658190}

Feralna noc

The Bag Man
5,1 5 033
oceny
5,1 10 1 5033
Feralna noc
powrót do forum filmu Feralna noc

Dobry

ocenił(a) film na 7

Może nie było to jakieś nazbyt oryginalne kino, jednak potrafiono zbudować tu nastrój .
Film ogląda się zwyczajnie dobrze przyjemna atmosfera, ciekawie zrealizowane role, niby nic
szczególnego a jednak..
Dla mnie było w porządku 7/10

ocenił(a) film na 6
Fireghost

Scenariusz niezbyt wysokich lotow, ale reszta calkiem niezla. Dalo sie obejrzec, nie nudzilo, zmontowane poprawnie, zachowujace tempo i jakis klimat.

Dziewczyna? Niby ladna, ale dosc ostre rysy twarzy, bardzo wysoka, z waskimi biodrami, w pewnym momencie myslalem, ze to shemale.

ocenił(a) film na 6
Fireghost

Też nie rozumiem narzekania innych widzów , dla mnie ten film był całkiem możliwy , a sposób narracji , dialogi , intryga i ilość trupów sprawiła , że zacząłem podejrzewać , że to Tarantino dał swoje " błogosławieństwo " jego twórcom . Da się obejrzeć ... Aha , można znaleźć go pod tytułem " Człowiek z torbą " .

jjarek_filmweb

jak lubisz filmy a'la Tarantino to proponuje ,,bounty killer" i jak dla mnie zajeb... ,,bez tchu" z Giną Gershon

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Dzięki za podpowiedź , poszukam , obejrzę ....

ocenił(a) film na 7
Fireghost

Średniak.

ocenił(a) film na 7
Fireghost

dla mnie tez byl przyjemny do ogladania. oceniam na prawie 7. jesli ktos lubi taki klimat w filmach to sie nie zawiedzie. no i niezla rola Da Costy, intrygujaca. "Bez tchu" z Gina Gershon wlasnie tez jest w podobnym stylu.

ogolnie polecam film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones