PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119885}

Film o pszczołach

Bee Movie
6,4 64 523
oceny
6,4 10 1 64523
6,2 12
ocen krytyków
Film o pszczołach
powrót do forum filmu Film o pszczołach

"NIECH ŻYJE RÓJ I CH**!!!" ??? WTF?! Czy tylko ja się przesłyszałam?

ocenił(a) film na 9
Patu7288

Tam jest 'niech żyje rój i w bój' :) Ja też na początku usłyszałam tak, jak Ty, przewijałam sobie to kilka razy i nie mogłam uwierzyć, ale przecież to bajka dla dzieci :)

ocenił(a) film na 9
Patu7288

A oglądałaś bajkę "Po rozum do mrówek"? Tam dziecko do dziecka mówi : 'szmato'. :)

ocenił(a) film na 7
Patu7288

Heh, każdy słyszy to co chce usłyszeć :S

Patu7288

ja tak samo usłyszałam hhahahahah
nie wydaje mi sie zeby bylo i w bój.

ocenił(a) film na 9
NaomiClark_

Ale jest na 100% '.. i w bój' :)
Wczoraj oglądałam Film o pszczołach ze znajomymi i mieli bezcenną minę w tym momencie, bo usłyszeli to samo :) Koleżanka się oburzyła - "-Co?! Nie mogli tam przecież tak powiedzieć! To jest bajka!" :)))

Lulu.

Hahaha ludzie! Ja usłyszałem tak samo!! ;) Po tym momencie jakoś dalszą część filmu oglądałem z dystansem ;P Ja pierdziele... xD

ocenił(a) film na 8
yakuz605

Ja tam od razu usłyszałam w bój :P

ocenił(a) film na 9
Patu7288

O wy zbereźniki !! ja tam poprawnie usłyszałam! ;DD

ocenił(a) film na 7
buszasz

Ja dopiero co obejrzałem "Ralph Demolka w internecie". Tam tytułowy bohater zwraca się do kompanki "Dzidko", tu z kolei ja się niefortunnie przesłyszałem ;)

ocenił(a) film na 7
Patu7288

ja usłyszałam poprawnie dziwniejsze, że jestem pewna, że w odpowiedzi na pytanie jednego zapylacza kto to? (czy coś w ten deseń) usłyszałam odpowiedz drugiego "jakieś ci*le z ula" haha

ocenił(a) film na 5
Patu7288

hahaha gdyby tak było dałabym 6+ za sam ten tekst

Patu7288

mam wrażenie że ten film jest pełny właśnie takich wyrazów, które mają "niby być dla dzieci, a jednak nie" haha i właśnie żeby potem dorośli się zastanawiali co tam naprawdę było ;)

Patu7288

Dosłownie to samo usłyszałem za pierwszym razem. Potem podczas sceny z samolotem już wyraźniej wybrzmiało "I w bój!".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones