PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119885}

Film o pszczołach

Bee Movie
6,4 64 558
ocen
6,4 10 1 64558
6,2 12
ocen krytyków
Film o pszczołach
powrót do forum filmu Film o pszczołach

Eee Tam

ocenił(a) film na 4

Nie powinni dzieciom pokazywać takich głupot , a już scena z lądowaniem samolotu .... totalna
porażka , kto w to uwierzy .... :/

użytkownik usunięty
StargardX

a może... dzieci?

ocenił(a) film na 4

No nie wiem czy dzieciaki tak łykną historyjkę ze stadko pszczółek uniosło kilak set tonowy samolot i posadziło go na ziemi , widziałem mądrzejsze bajki :/

użytkownik usunięty
StargardX

ja nadal uważam że dzieciaki to łykną...

ocenił(a) film na 4

Może i tak ale takie bardzo malutkie , nie wiem ale na tle filmów takich jak Skok Przez Płot , WALL.E , i innych w ten najtrudniej mi było uwierzyć ... :) ale może faktycznie do dziecięcego rozumku to lepiej trafi ja za stary pryk jestem na to :P

ocenił(a) film na 4
StargardX

Mnie uderzyła niekonsekwencja w filmie - Barry ledwo dogania taksówkę w ruchu, ale pszczoły nie mają problemu z dogonieniem, a potem uniesieniem samolotu. Bajka bajką, ale mogliby się przynajmniej zdecydować na jedną konwencję.

ocenił(a) film na 8
StargardX

A ta bajka ma ten właśnie plus, że jest bardzo mądra. Proponuję zobaczyć jeszcze raz :)

ocenił(a) film na 8
StargardX

Widzę, że zapomniałeś że bajki na tym właśnie polegają... no i różnią się od rzeczywistości. A więc usuńmy też inne bajki, bo nie są zgodne z rzeczywistością... Śpiąca królewna to bzdura, Kopciuszek to też bujda, a Czerwony kapturek to dopiero wymysły... itd... Nie odbieraj bajkom magii.

ocenił(a) film na 4
majkalipcowa

Doskonale wiem ze bajki to nierealny wymysł ale no bez przesady , to już bazuje na granicach absurdu :) ale każdy ma prawo do swojej opinii i dziękuje ze się nią dzielisz :)

ocenił(a) film na 8
StargardX

gadające pszczoły Ci nie przeszkadzają?to bajka/animacja, wszystko jest możliwe! w klasycznych looney tunes struś po milion razy zabija kojota , a Tobie akurat wadzi to że owady sterują samolotem..no heloł!

ocenił(a) film na 4
tommsid

Akurat do tego przyzwyczaiła nas cała seria Lonney Tunes , gdzie każda postac skutecznie uśmierca ale nie uśmierca inną ... podobnie jest w Tomie i Jerrm , ale mnie chodzi o samo wykonanie tego pomysłu , ten tańczący , skaczący czy unoszący się na tym polem do lądowania samolot ? to już dla mnie było przegięcie , nie mogły go zwyczajnie posadzić na ziemi tylko majdać nim jak by nic nie ważył ?

ocenił(a) film na 8
StargardX

Może to właśnie taka metafora siły i potęgi pszczół o którą poniekąd w tej bajce chodziło ;)

ocenił(a) film na 4
tommsid

Możliwe ale do mnie to nie trafiło niestety
ale każdy ma swoje zdanie ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones