PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1208}

Final Fantasy

Final Fantasy: The Spirits Within
6,9 17 072
oceny
6,9 10 1 17072
6,0 5
ocen krytyków
Final Fantasy
powrót do forum filmu Final Fantasy

Nareszcie mogę powiedzieć, że film animowany zrobił na mnie ogromne, pozytywne wrażenie. Przyzwyczaiłem się już do tego, że gdy wychodziły filmy robione na komputerze to były to komedie czy filmy głównie dla młodszej publiczności, jednak wydaje mi się, że Final Fantasy jest wysoko ponad nimi. Po pierwsze jest to film, który ma rewelacją fabułę, po drugie oglądając go zapomniałem, że nie grają w nim prawdziwi aktorzy. Aż strach pomyśleć co będzie w przyszłości.
Patrząc na film od strony technicznej jest dla mnie arcydziełem. Efekty i szczegółowość nie pozostawiają niczego do życzenia. Po prostu są na najwyższym poziomie. Muzyka w filmie również jest bardzo dobra, ale jest ona raczej tłem nie wnoszącym niczego nowego.
Spoglądając zaś na fabułę filmu muszę przyznać, że nie mogę się do niczego „przyczepić” ponieważ zachwyciłem się nią. Co najważniejsze efekty w filmie nie przesłaniają jego treści. Oczywiście można na chwilę zapomnieć o filmie patrząc na niesamowicie przedstawione oczy głównej bohaterki, ale zaraz powraca się do całości obrazu.
Bezsprzecznie film zasługuje na to, aby go zobaczyć. Polecam wszystkim, a w szczególności tym którzy po obejrzeniu zwiastuna pomyśleli sobie, że film jest pewnie tylko efekciarski. Sądzę, że film miło Was zaskoczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones