PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840616}

Finch

6,7 13 112
ocen
6,7 10 1 13112
6,5 4
oceny krytyków
Finch
powrót do forum filmu Finch

Film dwóch aktorów i psa. Nie wiem skąd w obsadzie aż 3 kobiety (i po kiego ch.ja mają przyporządkowane jakieś imiona). Złożyły się na osobowość psa czy co?

ocenił(a) film na 8
sirserafin

Obejrzałem przed chwilą i spojrzałem na obsadę. Nadal nie wiem, gdzie się poukrywali ci wszyscy aktorzy...

ocenił(a) film na 7
iluvatar11

może w tej scenie w supermarkecie na samym poczatku - nie lezały manekiny tylko ucharakteryzowani aktorzy :-)

iluvatar11

Zdjęcia na płocie

ocenił(a) film na 6
sirserafin

Ktoś ich śledził, do tego masz matkę z córką w centrum handlowym i typa, który do nich podjechał

ocenił(a) film na 7
ch25

No faktycznie - brak reakcji na zagrożenie (wcześniej napisałem: "nieudzielona pomoc", ale się "poprawiłem", bo to zbyt na wyrost) i później znalezienie szczeniaka. Równie dobrze mogłoby nie być tej sceny, a uzasadnienie dla psa takie, że był biurowym pupilem, bo że go "ścierwojady" nie odkryły (nie sprawdziły plecaka) jest mało prawdopodobne.

ocenił(a) film na 7
sirserafin

obstawiam, że w pierwszej wersji filmu były sceny z tymi postaciami, ale finalnie wyleciały przy montażu bo reżyser uznał (i słusznie zresztą), że nie wnoszą nic do historii i film lepiej wygląda tak jak jego ostateczna wersja

użytkownik usunięty
_dominic_

Dokładnie tak było. Można o tym przeczytać w sieci. Ich sceny zostały po prostu usunięte. Cieszę się, że są tu jeszcze normalni użytkownicy.

sirserafin

Parytety.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sirserafin

Po pierwsze dwie kobiety a nie trzy.
Osobowość psa hahaha "co nie usłyszy, to zmyśli"
Jak wy filmy oglądacie :p przecież opowiadał jak psa znalazł i tam była matka z córką, które ktoś zastrzelił. I one są w obsadzie, mimo, że matki to widać najwyżej plecy ale dziewczynka przecież wyraźnie była widoczna

sirserafin


A nie zauważyłeś głosów do komunikatów? Nikogo nie widać, a jednak są kobiety.

sirserafin

A nie zauważyłeś głosów do komunikatów? Nikogo nie widać, a jednak są kobiety.

sirserafin

Bo Filmweb jako strona jest jedna wielką pomyłka.

sirserafin

Film o niczym? Większość dzisiejszych wytworów sprzed kamery jest o niczym, ale na pewno nie powiedziałbym tak o powyższym.

sirserafin

do kazdego filmu ile wniesiesz tyle z niego wyciagniesz, patolemingoza objawowa

ocenił(a) film na 7
sirserafin

To chyba przegapiłeś scene przed śmiercią głównego bohatera. Opowiada on o dziewczynce i kobiecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones