PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840616}

Finch

6,7 13 112
ocen
6,7 10 1 13112
6,5 4
oceny krytyków
Finch
powrót do forum filmu Finch

każdy większy streamer zaczyna kręcić swoje filmy, ciekawe czy będzie można je oglądać w końcu na innych platformach. Osobiście nie mam zamiaru opłacać wszystkich, a jest ich zatrzęsienie. Na upflixie kiedyś było 4 czy 5 platform obecnie ponad 20... No skąd człowiek ma brać kasę żeby obejrzeć po jednym filmie z każdego producenta? Stanowczo idzie to w złą stronę.

przemo_7792

Stanowczo idzie to w zla strone . Widac ze ten caly Apple jak juz kreci to z wielkim budzetem i rozmachem ale tego sa moze trzy produkcje na rok. Na licencji nie maja nic albo prawie nic. Teraz wypuszczaja tez serial inwazja i jestem zaskoczony jak to wyglada !!wizualny majsztersztyk przynajmniej na zwiastunie. Niedlugo wypuszczaja ekranizacje Macbetha tylko ze teraz co??w kinie tego nie bedzie??mam rozumiec ze mam zaplacic kolejny abonament by obejrzec jeden ciekawy film??Cala ta sytuacja powoduje tak naprawde tylko problemy dla widza a nie korzysci.

lukasz_69

Trzeba kombinować. A da się tylko trzeba chcieć.

lukasz_69

polecam wypożyczalnie np. każdy film który jest w portfolio appletv plus całą wideotekę filmową możesz obejrzeć pojedynczo wypożyczając/kupując daną pozycję

przemo_7792

Moze dzieki temu ludzie zaczna mniej spedzac czasu przed komputerem i ogladac tylko wartosciowe filmy. Tak czy siak...jeszcze nigdy tak nie bylo zeby jakos nie bylo;)

magijka

Możesz mi wyjaśnić skąd taki wniosek?
Ja tam w platformach się nie orientuję, ale ogólnie w sprzedaży wiązanej jest tak: jeden na wabia i reszta szitu, więc raczej ludzie będą więcej oglądać szitu właśnie, bo to jest to co właśnie kupili.

Leszy2

akurat apple tv ma mało pozycji ale każdy film/serial jest na wysokim poziomie

przemo_7792

Rotować platformami - poczekać, aż wpadnie cały sezon, z później go "zbindżować", pierwsze co robię po zakupie dostępu do danej platformy - to anuluj subskrypcję - tak aby przypadkiem nie pobrało mi kasy na kolejny miesiąc) polecam każdemu.

ocenił(a) film na 6
przemo_7792

100% racji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
przemo_7792

Po prostu, warto zdać sobie sprawę, że nie obejrzysz wszystkich filmów. A jeśli Ci jednak zależy, to możesz spokojnie wykupić dostęp na miesiąc, to koszt ok 25 zł, wiecej byś wydał na bilet do kina.

ocenił(a) film na 8
przemo_7792

Rotować platformami to najlepsza odpowiedź. Kupuj co dwa miesiące inną platformę i oglądaj do oporu :)

ocenił(a) film na 6
przemo_7792

Nikt Ci nie każe kupować wszystkich platform streamingowych naraz i płacić co miesiąc. Zawsze można wybiórczo opłacać tę z której akurat się coś ogląda ;)

przemo_7792

Bilet w kinie to dwadzieścia kilka złotych za 1 film. Ja za korzystanie z 4 serwisów filmowych płace łącznie 50 zł miesięcznie. Wystarczy mieć kilku znajomych i zrobic zrzutkę. Magia - co nie?

przemo_7792

Tak, zgadza się. Można też wziąć na miesiąc, koszt porównywalny z ceną biletu do kina. Oglądasz w miesiąc to co cię interesuje, bo za resztę i tak trzeba płacić (hehe Apple), a potem nie przedłużasz umowy, za rok znowu coś się pewnie pojawi ciekawego...

przemo_7792

ja nie oglądam niczego i żyję. czasem jakiś film klasy ż w telewizji i tyle. i co? filmy to nie jest przymus i podstawa ludzkiej egzystencji. zamiast tego polecam albumy muzyczne. w przeciągu ostatnich lat przesłuchałem kilka tysięcy albumów bez przewijania

Ush

Nie piszę o przymusie tylko o tym dokąd zmierza ten "rozwój" streamerów. Obecnie oglądasz sobie film w TV -> ok. Ale moje dzieci TV wogóle nie oglądają jak mają wolne to albo nosy w komórkach albo w komputerach... więc docelowo TV jaką znamy przestanie istnieć. Oczywiście oprócz jedynie nieomylnej.
Więc nie obejrzysz sobie takiego Finch w TV bo TV go nie kupi. Więc trzeba kombinować z subskrypcjami jak to niektórzy piszą.

A co do muzyki ---> TAK jest to coś przy czym można siedzieć długo, ale kogo stać na tysiące albumów to i wszystkie subskrypcje da radę opłacić ;)

przemo_7792

Trzeba trochę pokombinować. Wszystko się da ogarnąć. Wystarczy chcieć

przemo_7792

To może zamiast oglądać durne filmy (większość produkcji) czy jeszcze durniejsze seriale (z definicji i założenia), porobić coś innego? Wyboru jest od cholery i jeszcze trochę... Pozdrawiam

przemo_7792

Dostępne w Polsce Prime Video staniało i kosztuje 11 zł miesięcznie. A jak ktoś korzysta z Apple Music, to Apple TV+ może sobie dokupić za 5 zł. Co prawda akurat obydwie te platformy są tak amerykańskie w treści, że aż do wyrzygania. Jest wizualny rozmach, ale treści schematyczne i plastikowe. Typowo pod amerykańskiego odbiorcę. Cieszę się, że Netflix i HBO są bardziej świadomi, że poza Ameryką jest jest jakiś inny świat, bo to widać w ich produkcjach.

przemo_7792

zapraszam do kina!!! koszt jednego biletu to miesiac ogladania jednej platformy. Z jakiej epoki pochodzisz?

mario_suze

Jakiej? no obecnej. Film pod którym napisałem nigdy w kinie nie był!!! Więc o co ci chodzi z zapraszaniem do kina? Zresztą mam wykupione 4 streamy, do kina nie chodzę bo po co skoro filmy zaraz są na streamach a bilety dla kilku osób kosztują więcej niż stream. Zresztą filmy są kręcone obecnie pod daną platformę a nie kino i o to mi głównie chodzi (tworzenie tworów typu Orginal pojawiających się na platformach bardzo często).

przemo_7792

No niestety, ale ja te oryginał rozumiem. Jak jako platforma chcesz złapać klienta, jeśli masz dokładnie to samo, co inna? To tworzą original czy granie i słuchanie w jednym. Tak jak exclusive na ps4
A nam pozostaje kombinowanie.

ocenił(a) film na 5
przemo_7792

Mam trzy platformy które opłacam, a jak chcę pojedynczy film obejrzeć z platformy której nie posiadam (bo naprawdę na razie mają słabą, albo ubogą ofertę) to po prostu korzystam z torrentow

Kazikowy

I właśnie mi o to chodzi :) że człowiek poprostu realnie nie jest w stanie opłacić wszystkiego. Bo ile można skakać pomiędzy subskrypcjami.

przemo_7792

Strimerzy to jeszcze nic! Cholerni producenci samochodów to dopiero robią ludzi w ch.ja :D każdy ma kilkanaście modeli samochodów i każą sobie za każdy płacić! koszmar!

animail6

:) ok ironia przyjęta... co nie zmienia faktu i mam przyszłościową nadzieję że będą dzielić się produkcjami original w jakimś czasie po premierze...

ocenił(a) film na 6
przemo_7792

wziąłem próbny, darmowy miesiąc i obejrzałem wszystko, czyli kilka filmów, które były wg mnie warte obejrzenia i zapominam o tym vod.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones