PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120847}
6,5 17 775
ocen
6,5 10 1 17775
5,5 6
ocen krytyków
Firewall
powrót do forum filmu Firewall

Film dosyć przewidywalny i z łatwością można domyśleć się co będzie dalej ale i tak trzymający w napięciu. jedynie koniec mnie rozczarował, bo film właściwie skończył sie tak jak tysiąc innych mu podobnych, a szkoda gdyby nie koniec dałbym mu lepszą ocenę. Odnośnie gry aktorskiej nie mam zastrzeżeń, film zagrany jest wyśmienicie. Tylko Harrison Ford postarzał się już nieco ale na film nie wpłynęło to w żaden sposób. moja końcowa ocena 7/10

ocenił(a) film na 10
TUCZNIK

a moim zdaniem FILM BYŁ właśnie REWELACYJNY!!!

TUCZNIK

Zakończenie również uważam za kiepskie. Ciekawy byłby dalej pociągnięty wątek policyjno-bankowy (jak to rozwiązywali po ucieczce gł. bohatera z banku i czy się kapnęli że był terroryzowany - no tak, ale wtedy film upodobniłby się do "Ściganego"). Taka poważna historia z bankiem, terrorystami, ofiarami, a tu na koniec zajeżdżają dwa radiowoziki niczego pewno nieświadomych "krawężników" - buehehe!

ocenił(a) film na 5
kaem1972

Zgadzam się, film ok, ale końcówka słabiutka...cala akcja nagle traci ważność, nie wiemy jak się wytłumaczył , jak zareagowali ludzie z banku, kiedy się dowiedzieli, że był terroryzowany, itd. bez sensu.

ocenił(a) film na 3
TUCZNIK

Przewidywalny.....dokładnie, ma się wrażenie, że to już gdzieś było.

ocenił(a) film na 7
TUCZNIK

dobry film. Harrison dalej w formie. Facet jest wielkim aktorem. Moja ocena 6,79

ocenił(a) film na 6
TUCZNIK

Fakt, film bardzo przewidywalny. Dobrze mówisz, ze gdyby była inna końcówka to by było ciekawiej :) Daje 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones