PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120847}
6,5 17 779
ocen
6,5 10 1 17779
5,5 6
ocen krytyków
Firewall
powrót do forum filmu Firewall

Po przeczytaniu opini durnych ludzi , stwierdziłem że nie opłaca się iść do kina na ten film. Według mnie bardzo dobry film , klimatem troszke podobny do Ściganego z Fordem. Trzyma w napięciu , bardzo pomysłowy i dosyć oryginalny , ciężko wymyslić coś nowego na tak nasyconym rynku , Całe szczęście ja nie kieruję się opinią

ocenił(a) film na 5
darshaan

Chyba sobie zartujesz? Trzyma w napieciu?! Smiechu warte. Moim zdaniem film kiepski. Ze tak powiem to juz bylo ze 100 razy i to 100 razy lepiej wykonane i zagrane.

ocenił(a) film na 10
picki2

a ja się zgadzam z opinią, że jest dobry, a to właśnie naczytasz się najpierw takich malkontentów i idziesz z nastawieniem, ze będzie beznadziejny. Może w ogóle przed obejrzeniem od razu napisać że jest zły.. a moim zdaniem właśnie wbrew opiniom jest bardzo dobry, wprowadza ogromny niepokój, nieźle wyreżyserowany i dobra obsada aktorska. wg mnie ludzie się nie znają (choć o gustach się nie dyskutuje ;))

ocenił(a) film na 6
rumunek

jak się ogląda 1 thriller na 2, 3 lata, to faktycznie może się podobać...
niektórym do szczęścia niewiele potrzeba...

picki2

Podaj jeden chociaż film który jest podobny do Firewalla ??

ocenił(a) film na 5
darshaan

Ta wprowadza niepokój... hyhy. Obsada też świetna - stary dziadek H.F. Lepiej żeby sie nie brał za Indiane Jones'a nr 4, bo to już chyba będzie prawdziwa kiszka. No nie wiem, jak Wam się podobał to luz. Mi wogóle, a ocena to ja nie wiem skąd taka wysoka. U mnie więcej niż 4 nie dostanie. Wogóle się zastanawiam czemu tutaj wszystkie filmy mają tak pozawyżane oceny.

ocenił(a) film na 6
darshaan

film średni...lubie p.Forda ale, 10 lat temu może by to zagrał lepiej...troche za banalne zakończenie...właściwie całemu filmowi braku tego "czegoś" co było w np:"Ściganym" albo "Air Force One"
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones