PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210136}
7,0 7 355
ocen
7,0 10 1 7355
Flicka
powrót do forum filmu Flicka

Film piękny, ale.. czy wiedzieliście że kilka koni zostało rannych a dwa zginęły podczas zdjęć? Jeden zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, uważany za nieszczęśliwy wypadek, a drugi nadepnął na swoją linę i złamał sobie kark. Czy tak powinno się kręcić filmy w XXI wieku?

headlong

Nie wiedziałam.... to straszne! :(

headlong

a skąd masz te informację? A nawet jeśli to prawda, to jest to smutne ale zdarza się.
"a drugi nadepnął na swoją linę i złamał sobie kark. Czy tak powinno się kręcić filmy w XXI wieku? " Czy myślisz że tylko przy kręceniu filmów zwierzęta giną, a normalnie w życiu nie ma takich wypadków? Nie przesadzaj.

gosia914

Owszem, zwierzęta giną, ale w tym wypadku ich śmierć była nie potrzebna i łatwo było jej uniknąć. Płaci się ogromne pieniądze na scenarzystów, makijażystów, fryzjerów etc, ale nikt nie pomyślał o bezpieczeństwie zwierząt. Skoro uważasz, że przesadzam pewnie nigdy nie straciłaś nikogo bliskiego, chociażby zwierzęcego przyjaciela, szczerze Ci życzę abyś nie miała okazji się przekonać jakie to uczucie.

ocenił(a) film na 8
headlong

To nie takt. Większość osób uważa, że należy opiekować się i troszczyć o ludzi, a zwierzęta traktować w tej kwestii bo macoszemu. Sam tak nie uważam, ale wiem co mówię - wstyd mi za takich...

ocenił(a) film na 9
headlong

Śmierć nigdy nie jest potrzebna :(...

gosia914

"to jest smutne, ale zdarza się", rozumiem, że jak teraz dowiem się, że mała dziewczynka została brutalnie zgwałcona i zamordowana, mam powiedzieć: to jest smutne, ale zdarza się <-- i nie wsadzać do więzienia tego, który jej to zrobił? Ach, ta dzisiejsza mentalność społeczeństwa...

gosia914

Nie przesadzaj? Co innego gdy zwierze zginie całkiem ze swojej winy, a co innego przez działania ludzi. A jeżeli chodzi o plan filmowy to zwierzaki na planie są całkowicie pod opieką ludzi!! To się rozumie samo przez się.

headlong

a wiesz ile krow ginie codziennie? a co to kon jest lepszy niz krowa? krowa daje mleko, a kon tylko umie szybko biegac

co_ja_pacze

Krowa nie jest lepsza od konia, ani na odwrót- oba są ważne. Wiele zwierząt ginie codziennie jest to bardzo smutne ale prawdziwe. A założyciel wątku ma racje taka śmierć była niepotrzebna i jej przyczyną była ludzka nierozwaga.

ocenił(a) film na 9
co_ja_pacze

TY jestes niepowazna, co to za porownanie i znieczulica!! Lecz sie... Autorce watku chodzilo o to ze ta smierc byla pozbawiona sensu, na potrzebu filmu co za ironia losu ... "Nie przesadzaj"? Co to ma byc? Az smierdzi prowokacja zalosne

paati924

Śmierć krowy też jest pozbawiona sensu.

JustFurious

Dokładnie !To przykre ,że zwierzęta giną,niewazne w jakich okolicznosciach.Ale codzienne morderstwa świn,krów i psów na całym swiecie,bo my chcemy najesc sie ich mięsa( czytaj zwłok) to przechodzi ludzkie pojecie.Zacznijmy od siebie!

ocenił(a) film na 9
paati924

Niech mi ktoś powie, że którakolwiek śmierć NIE JEST pozbawiona sensu, to po prostu... NO LUDZIE!!! Zastanówcie się 2 razy,przeczytajcie 3 zanim cokolwiek wyślecie na to forum...

headlong

"Po intensywnym śledztwie dwóch niezależnych agencji LA Animal Services i American Humane, nie stwierdzono zaniedbania ze strony produkcji filmu lub obsługi zwierząt" więc o czym Wy piszecie? I złe porównanie do śmierci konia albo zamordowania dziecka, śmierci tych koni nikt nie chciał, wypadki się zdarzają.

ocenił(a) film na 10
solar90

Zgadzam się w pełni z @solar90 Jeśli to badali , to nie piszcie tutaj głupot :)

headlong

Myślę że troszeczkę wyolbrzymiasz sprawę. Oczywiście że to straszne co się tam stało ale nieszczęśliwe wypadki się zdarzają w wielu filmach nawet ludziom. Tylko wtedy nikt nie robi wielkiej afery. Może tak się stało po pierostu z winy koni. Są takie które potykają się o własne nogi. Nie ma co się denerwować na twórców. Przy kręceniu filmów gdzie ludzie spadali z koni zapewne wielu połamało sobie wiele kończyn a nikt tego tak nieroztrząsał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones