PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=276236}
6,1 59
ocen
6,1 10 1 59

Flourish
powrót do forum filmu Flourish

strasznie dziwny i pokręcony. w ogóle Jennifer Morrison jako psycholka była bombowa. ogólnie film spoko, zakończenie ciekawe i w ogóle fajnie się oglądało. polecam.

tess_harding_2

O czym to jest?

eowine

Film jest o dziewczynie, która jest przesłuchiwana w sprawie śmierci nastolatki, którą się opiekowała.
Ciężko cokolwiek powiedzieć bez spoilerowania fabuły.

tess_harding_2

Super... a da się gdzieś to oglądnąć online? Może być bez napisów i lektora.

Ale tak coś więcej nie da sie powiedziec?

eowine

hmm ja tego filmu ogólnie bardzo długo szukałam i w końcu z neta ściągnęłam, ale też się naczekałam długo na ten film.

Co mogę jeszcze powiedzieć o tym filmie. Są tam opowiadane pewne historie różnych ludzi, które się ze sobą łączą. Wszystkie są opowiadane właśnie przez postać graną przez Jennifer Morrison. Wszystko polega na tym by dowiedzieć się jak zginęła nastolatka a dziewczyna okazuje się psychicznie chora.
Film ma dosyć ciężki klimat, czasem jest tak dobijający, że oglądanie zaczyna męczyć, ale jednak warto.

tess_harding_2

Dzięki wielkie. Domyślam się, że w stylu Donnie Darco?
Bardzo chciałabym zobaczyć ale chyba nie zamieszczą tego nigdzie...;(

eowine

hmm czy ja wiem czy Donnie Darco jest podobne? Może klimatycznie trochę tak. No możesz spróbować na chomiku lub torrentach poszukać.

tess_harding_2

Z tym że ja nie ściągam tylko oglądam. Bo ściagać nawet nie umiem. Moze na youtube trafi

eowine

może się pojawi. Ja szukałam i nie znalazłam, jakieś linki jedynie do jakichś części, ale czy to z pewnością to, ciężko stwierdzić.

tess_harding_2

nie ma spawy, dzięki za chęci:)
Gorzej jak po latach wyczekiwania coś trafi na youtube a jest w innych jezyku niż ang na przykład francuskie filmy to oczywiście nikt nie pomyśli o umieszczeniu przynajmniej angielskich napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones