PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94746}
1,6 590
ocen
1,6 10 1 590
Foodfight
powrót do forum filmu Foodfight!

Jezu...

ocenił(a) film na 1

Gdy pierwszy raz to coś (dzięki Nostalgia Critic), to ta animacja jak na rok 2012 wygląda jak zrobiona przez narkomana, który nie miał pojęcia o animacji.
Co ciekawe, kreskówka miała już powstać w 2003 roku, ale twórcy złamali prawa autorskie do kilku postaci (Na których nie mieli oczywiście licencji.. czyżby Limbo Of the Lost w wersji filmowej?[polecam recenzję BartkaGM]) i była zmiana w projekcie, która doprowadziła do stanu obecnego (Choć w filmie nadal pojawiają się postacie z produktów, na które autorzy nie mieli licencji).

ocenił(a) film na 1
MrLuigi5577

*Widziałem (Jak ja nienawidzę robić literówek grrr...).

użytkownik usunięty
MrLuigi5577

Ten film to przecież jawny koszmarek, który zdecydowanie nie powinien powstać. 65 mln dolarów (ale że co?) wyrzucone przez okno by Lionsgate. Cudnie. A na świecie miliony głodnych dzieci i chorych woła o pomoc. Absurd panie! Również natknęłam się na jego recenzje przeglądając youtube i stwierdziłam, że chyba czegoś tak tragicznie wykonanego nie widziałam od dawien dawna. Moje oczy w tym życiu wiele filmowych landszaftów ujrzały. W zasadzie to myślałam, że po "The Room" nic już nie wstrząśnie mym wrażliwym bytem, lecz to co zobaczyłam utwierdziło mnie w przekonaniu, że jeszcze wiele przede mną. "The Room" było jeszcze w swej okropnej beznadziejności, w swym kuriozalnym aktorstwie... dość zabawne. I takie filmy ogląda się w celach edukacyjnych (jak Plan 9 z Kosmosu). No ale "Foodlight"? Dla kogo to? Dla nikogo! Wstyd trochę, że w XXI wieku powstają takie animacje...

Zobaczyłem zdjęcia z tego filmu.
Strasznie wygląda ta matka z dzieckiem...
Jak potwory...

ocenił(a) film na 1
spilperg

A czy nie wspominałem już, że to "dzieło" tworzył animator narkoman?

ocenił(a) film na 1
spilperg

a gościu w zielonej skórze wygląda jak Zombie

użytkownik usunięty
Troll_of_the_Pump

Mnie to wyglądało raczej na jakieś gadzie łuski.

MrLuigi5577

Mam teorie , że film był robiony przez deelerów lub gangsterów , którzy bali się , że policja ich znajdzie .65 dolarów poszło na łapówki , więc animacje zrobili w alice 3 . Tylko jak to możliwe , że ten film był robiony przez pięciu scenarzystów 10 lat! Może to illuminati zrobili ten film , żeby ukarać wszystkich "niewiernych"

ocenił(a) film na 1
gobo33

W sumie coś w tym jest.
To tak jakby The Room było zrobione przez illuminatów i człowieka, który nie chce zdradzić swego pochodzenia i swojej przeszłości (być może jest przez nich szantażowany, ale to tylko moja teoria).
"Tylko jak to możliwe , że ten film był robiony przez pięciu scenarzystów 10 lat!"
Przede wszystkim problemy z prawami autorskimi do postaci z produktów, których i tak użyli bez pozwolenia firm za nich odpowiedzialnych.

MrLuigi5577

Właśnie zastanawiam się , co to za pomysł : bohaterowie to produkty sklepowe (WTF) żyjące w sklepie po zmroku , chociaż w trakcie filmu jest pokazane , że przenikają do świata ludzi rano , ale "zły" sprzedawca może przenikać do świata ... produktów itp. itp. Jak domina zbudowała robota skoro jest mała itp. itp. Lego the movie to komercja ale przynajmniej się stara a to od 7 lat (WTFx2) ...Powinno się karać za znęcanie psychiczne a ten... to coś to po prostu obraza i niszczenie psychiki dziecka .

gobo33

A pies jak skoczył z balonu to od razu latał (WTFx3)

MrLuigi5577

Zgadzam się z jego opinią. Ten film rzeczywiście jest okropny! Udało mi się nawet obejrzeć po całości, ale niestety po angielsku. A tak chciałbym, by ktoś przetłumaczył to "g*wno" po polsku, ale nikt nie chciał to zrobić. To trudno!

MrLuigi5577

Ten film miałby być dobry....ale haker ukradł prawdziwe pliki filmu. Lecz kreator filmu się nie poddał i stworzył g*wno.

MrLuigi5577

To jest takie jak... Po prostu... Jak tak... Film mógłby trafić do Filmwebu?

użytkownik usunięty
MrLuigi5577

Film miał powstać w 2002r, ale ze względu na kradzież materiału (serio ktoś chciał to ukraść) przesunięto premierę na 2012r - hehe tutaj napisałem prawie to samo co powiedział Critic

MrLuigi5577

Zgaduję że większość budżetu poszła na danie w łapę dystrybutorom i reklamacjom bo inaczej nikt o zdrowych zmysłach by tego nie tknął nawet kijem od szczotki i się nawet nie pochylił pies z kulawą nogą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones