PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94746}
1,6 593
oceny
1,6 10 1 593
Foodfight
powrót do forum filmu Foodfight!

Widzę tu kolejną zabójczo zawyżoną ocenę. Gratuluję drodzy użytkownicy filmwebu. Gratuluję.

crazy_race

Jeden naród, jedna myśl, jeden gust
crazy_race ! ! !
Hurra! ! !

jeti

...
Popatrz sobie i poczytaj zanim spróbujesz dalszego sarkazmu.
http://www.youtube.com/watch?v=uROQ9nplxIY
http://www.imdb.com/title/tt0249516/
http://en.wikipedia.org/wiki/Foodfight!

crazy_race

Zwracam Ci honor!
W życiu bym tego syfu swojemu dziecku nie puścił.

jeti

Wiem że to duża prośba, ale zrób przysługę użytkownikom Filmwebu i postaw jedynkę tej abominacji. Proszę.

crazy_race

Ja pierniczę! średnia 7,9 ?! To chyba ośmiolatki bez gustu, na stukały 10ek temu czemuś. Nie mogę wystawić oceny jak nie widziałem filmu, to wbrew moim zasadom. Ale po zwiastunie mogę stwierdzić że to nawet nie jest kicz, tylko tandeta.

jeti

To nie jedyny film z tak absurdalnie zawyżoną oceną. Na Filmwebie krąży wielu idiotów, debili i trollów stawiających 10 na lewo i prawo produkcjom bez żadnej oceny albo filmom które jeszcze nie istnieją, ale mają błędną datę premiery na Filmwebie. Potem z tego wychodzi takie coś. Przez to, że premiera tego czegoś była przekłada przez 10 lat zawsze przychodzili kolejni debile i stawiali kolejne oceny nieistniejącej produkcji.

crazy_race

Ten film, pod względem technicznym wygląda jakby powstał przed ,,Toy Story''. Ja też nie rozumiem tych ludzi, przecież ocena 10 powinna być przeznaczona dla filmów wybitnych, a nie poprawnym lub jak w przypadku opisywanej tutaj produkcji, żenująco słabej. Nie mam pojęcia co poszczególni użytkownicy chcą tym osiągnąć.

ocenił(a) film na 1
crazy_race

Błagam nie pomyśl sobie że go bronię, ale oczekiwania do tego filmu były wysokie, wiele osób bardzo się podnieciło i dlatego dało przedpremierowo 9 lub 3,4 zamiast 1. I stąd takie bezsensownie wysokie 3,4.

ocenił(a) film na 1
crazy_race

Ja pier**** a mówią, że to amerykanie nie mają za grosz gustu, a tu jak widać Polak też potrafi O.o'. Przecież ten film wygląda jak usunięty płód "Toy Story" a lokowanie produktu wręcz obraża inteligencję. Co się z wami dzieje ludzie, czy jesteście aż tacy tępi?

ocenił(a) film na 1
GandalfCzarny666

Ponoć 65 MLN dolarów poszło na ten szajs. Gratuluję przebrnięcia (zwłaszcza Nostalgia Criticowi).

ocenił(a) film na 1
SztywnyPatyk

Oglądałem to zanim Critic zrobił recenzje. A te 65 milionów to chyba przećpali i przepili bo innej możliwości nie widzę;p

ocenił(a) film na 1
SztywnyPatyk

A gdzie to znalazłeś?

ocenił(a) film na 1
SztywnyPatyk

Chyba twórcom filmu zacięła się klawiatura na cyfrze "0" i zamiast "65 000 000 dolarów" miało być "6,5 dolara". Albo wręcz "65 centów". To i tak zbyt wiele kasy.

ocenił(a) film na 1
crazy_race

Widać recenzja Critica podziała - spójrz jak ocena poszła w dół;). Chyba jednak użytkownicy filmwebu mają poczucie przyzwoitości;p

ocenił(a) film na 1
GandalfCzarny666

Cała Polska ogląda Critica - nowa kampania społeczna.

ocenił(a) film na 1
SztywnyPatyk

Obejrzałam własnie tłumaczenie recenzji, te ludki wyglądają jak stare simsy, w ogóle cały ten film pod względem wizualnym przypomina mi kiepską grę komputerową.

ocenił(a) film na 1
muppet90

Ogólnie całość wygląda jak filmy Video Brinquedo - brazylijskiego studia, które robi zżynki wielkich animowanych hitów. Wśród ich portofiilio znalazły się takie klasyki jak: Little Car Racers, Little Panda Fighter, Tiny Robots czy Ratatoign;)

ocenił(a) film na 1
GandalfCzarny666

Wkrótce będzie "How to ratatwang your dragon"

ocenił(a) film na 1
muppet90

poza "Foodfight" kiepską grę przypomina także "Delgo"

GandalfCzarny666

Wciąż za wysoko.

ocenił(a) film na 1
crazy_race

No ale 3,9 a 6 z czymś to jednak jest różnica;p

GandalfCzarny666

A wiesz co jest nagorsze? To jak ta ocena powstała. Film tyle razy miał przekładaną premierę, tyle razy trafiali tu idioci/trolle który stawiają 10 dla jaj filmom które nie wyszly. Może nawet przez około 10 lat to gówno utrzymywało prawdopodobnie najbardziej zawyżoną ocenę w dziejach tej strony. Tracę nadzieję w ludzkość ;-(

ocenił(a) film na 1
crazy_race

Nie musisz mi tego mówić(wszak widziałem recenzję Critica;p). Tak samo mam jak patrzę na ocenę "Miłość w rytmie rap" i wypowiedzi w stylu "ech stare dobre czasy".

GandalfCzarny666

Inne gusta i różowe okulary nostalgii. To jeszcze potrafię zrozumieć, ale TO. Nie, po prostu nie.

ocenił(a) film na 1
crazy_race

Ale hej zawsze mogło być gorzej. Zawsze mogli zawyżyć ocenę "Tentacolino" czyli gniotowi, który jest jeszcze większym plaskaczem ryj dla ofiar Titanica niż dwa poprzednie animowane filmy o tej tematyce;D

GandalfCzarny666

Recenzja NC: https://www.youtube.com/watch?v=eplY7Bi3CQQ&list=UU3_1I-uMQrC_m8MgbIEZh7Q

ocenił(a) film na 1
kubix28

Thank you Captain Obvious;p

GandalfCzarny666

No co.Jak ktoś nie oglądał recenzji to może oglądnąć z napisami pl.Tak nawiasem mówiąc:O MÓJ BOŻE CO ZA GÓWNIANY FILM!

ocenił(a) film na 1
GandalfCzarny666

Czy critic nakręcił w końcu recenzje tego gniota bo nigdzie nie mogę znaleźć? W sensie tencalino

ocenił(a) film na 1
czuczul

Bodajże tak, poszukaj na Youtube "Nostalgia Critic pl - INNY animowany film o Titanicu"

ocenił(a) film na 1
SztywnyPatyk

Oglądałem, to recenzja innego ale podobnego filmu

ocenił(a) film na 1
czuczul

Critic nie. ale jest inny recenzent, który to zrobił:

https://www.youtube.com/watch?v=Ty-Sy-HwDx0

ocenił(a) film na 1
crazy_race

Właściwie to nie wszystko co Zmieszał on z błotem faktycznie jest beznadziejne. Niektóre filmy jak np. ,,Karzeł" czy A.I. może nie są genialne ale dają rade. W sumie prawie wszystko co zrecenzował critic a ma chociaż 2 kontynuacje, jest znośne lub nawet całkiem w porządku.

czuczul

Nie wszystko co recenzuje Critic uważa za gniot.
Np. zrobił recenzje "Gargulców" i "X-Menów", a powiedział, że obydwa te seriale były dobre.

ocenił(a) film na 1
donmaslanoz14

Słuszna uwaga.

ocenił(a) film na 1
crazy_race

Chciałbym to dzieło pokazać młodszemu bratu. Są jakieś napisy albo lektor?

Zielony2009

Ty potworze! Chcesz by dzieciak miał traumę do końca życia?

crazy_race

Ocena zeszła do 2.5...teraz mogę powiedzieć, że jest zgodna z prawdą. Co za ulga. Jest jakaś sprawiedliwość na tej planecie.

ocenił(a) film na 1
crazy_race

No widzisz - czasami recenzje Critica potrafią zdziałać cuda;D

ocenił(a) film na 1
crazy_race

No widzisz - czasami recenzje Critica potrafią zdziałać cuda;D

ocenił(a) film na 1
crazy_race

Obecna średnia to 1,6 , zatem twój cel został w pełni osiągnięty.

crazy_race

Oglądałam ten film około siedmiu razy. Jest tak niesamowicie koszmarny, rasistowski, żałosny, a myśl o 65 milionach dolarów... Ten film to arcydzieło w czystej postaci, trudno uwierzyć, że coś takiego mogło powstać.

ocenił(a) film na 1
crazy_race

Myślę, że to kwestia tego, że była jakaś średnia domyślna. Ale jestem pewna, że dzięki NC wielu ludzi się o tym dowie, i sprawiedliwości stanie się zadość :D
W przeciwieństwie do The Room który moim zdaniem jest prawdziwym anty arcydziełem, to coś jest tak koszmarne, że nawet na to miano nie zasługuje. Szczęka opada. Ja bym się ze wstydu w życiu pod czymś takim nie podpisała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones