PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=998}
8,5 993 094
oceny
8,5 10 1 993094
7,8 48
ocen krytyków
Forrest Gump
powrót do forum filmu Forrest Gump

???

ocenił(a) film na 2

Nudny jak flaki z olejem..

blukas90

niestety ten film też mnie nie porwał.
Niby zdobywca tylu prestiżowych nagród, niby dobrzy aktorzy, niby uznanie widzów na całym świecie a jednak mnie nie zachwycił.
Podczas niedzielnego seansu z "Forrestem" ani się nie wzruszyłem, ani nie rozbawiłem.
Spodziewałem się w każdym razie czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 4
blukas90

Podzielam zdanie.

ocenił(a) film na 10
blukas90

Nie wszystkie filmy muszą obfitować w sceny akcji, banalny humor i typowe przesłania, niektóre są po prostu INNE. Większość ludzi po filmach nagrodzonych oscarem spodziewają się nie wiadomo czego zapewne jakichś efektów specjalnych i fajerwerków. Dla mnie fajerwerków w tym filmie jest niezmierzona ilość ale nie w sensie dosłownym. Fajerwerkiem jest niebanalne poczucie humoru, ciekawe sceny(czasem nawet bez dialogów) i to jak cały film daje do myślenia.

ocenił(a) film na 10
blukas90

Ja uważam że to najlepszy film
dzisiaj oglądałam go już chyba tysięczny raz i nigdy mi się nie znudzi

Gienek16

no spoko, masz takie zdanie o tym filmie jak większość ludzi...
możesz w takim razie mi wyjaśnić o co w nim chodzi?
oglądałam go nie jeden raz i dalej uważam go za słaby, przeciętny i nie porywający. zero łez, a przecież wiele filmów mnie wzrusza. wytłumaczysz mi jego fenomen? chętnie posłucham :)

ocenił(a) film na 10
Lady_Dye

W tym filmie chodzi o historie człowieka który był „inny”.
Obejrzyj ten film pare razy a może zauważysz ten DROBNY szczegół
:P

ocenił(a) film na 3
blukas90

Zgadzam sie. W polowie filmu mialem ochote wylaczyc. Niestety to arcydzielo trwa 2,5 godz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones