PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5711}

Francuski pocałunek

French Kiss
6,9 45 178
ocen
6,9 10 1 45178
6,5 6
ocen krytyków
Francuski pocałunek
powrót do forum filmu Francuski pocałunek

Wrrr ;)

ocenił(a) film na 7

Jaki ten Luce był męski... :) Czysty testosteron ;) I tylko dla niego zatrzymałam się na tym filmie dziś
wieczorem :) Nawet jego wąs mi nie przeszkadzał :)

ocenił(a) film na 8
agnieszka532

Dokładnie! nie znoszę facetów z wąsami i zawsze wąsy kojarzyły mi się pejoratywnie...aż do dzisiaj;) Luke - męski, twardy facet z jajami z wrażliwymi oczami i ujmującym uśmiechem ;) + Paryż...rozmarzyłam się

ocenił(a) film na 7
Lemi88

Ha, ha :) No widzisz :) Niby to nie to, a jednak czaruje ;)

ocenił(a) film na 7
agnieszka532

Zgadza sie,przyjemny dla oka :)

ocenił(a) film na 8
agnieszka532

Jak nie lubię wąsów... Ten facet ma coś w sobie! :D

ocenił(a) film na 7
agnieszka532

A ja lubię facetów z wąsami (nie jest to oczywiście regułą, charakter czasem przeważa nad wszystkim). Tutaj facet wyglądał naprawdę super ; )

ocenił(a) film na 9
agnieszka532

Zgadzam się 100% facet ;) chociaż gdy oglądałam ten film po raz pierwszy (jako czternastolatka) nie podobał mi się Luc, za to teraz...mniam.
Ach te filmy z lat 90-tych wtedy mężczyźni byli jeszcze męscy.

ocenił(a) film na 8
agnieszka532

Chyba ze 20 razy widziałam ten film i za każdym razem Meg jest w tym filmie urocza i taka chochlikowa a Kevin.... cóż, dokładnie te wąchale sa po prostu idealne do jego twarzy, zawsze robi na mnie wrażenie. Świetny film wg mnie.

agnieszka532

Nie znoszę komedii romantycznych głównie za drętwych i nijakich aktorów, ale ten film był wyjątkowo uroczy. Obsada była w postaci Kevina i Meg czarująca i do tego ta muzyka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones