PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587925}

Frank i Lola

Frank & Lola
5,3 1 426
ocen
5,3 10 1 1426
Frank i Lola
powrót do forum filmu Frank i Lola

To jeden z tych filmów, które ogląda się dla aktorów. Shannon jest zwykle świetny i bardzo go lubię, a Poots niekoniecznie. Wybiera ciekawe role, ma oryginalną urodę, ale wg mnie brak jej charyzmy. Początek był świetny - elektryzuje i wciąga, ma w sobie jakiś niepokój, niedopowiedzenia, ale z biegiem akcji wszystko staje się coraz bardziej niedorzeczne, a film traci tempo. Niestety postać Franka jest zbyt płaska, aby Shannon był w stanie ja rozbudować, ale ma wciąż tą niesamowitą fizjonomię;) Poots gra niegrzeczną koleżankę postaci z "Dziewczyny wartej grzechu", ale scenariusz również nie oferuje jej za wiele, aby się wykazać. Niestety szkoda aktorów i fajnie stworzonego klimatu za który zawyżę ocenę.

tocomnieinteresuje

Ani jednego zdania, o czym jest ten film.

ocenił(a) film na 5
Krzypur

Trudno opisać ten film fabularnie, aby nie zacząć go opowiadać, a nie ma sensu spoilerować. Mogę napisać w skrócie, czego dotyczy. Tak, jak w tytule Frank z Lolą tworzą parę. On ma już swoje lata i stara się wiązać koniec z końcem, szukając spełnienia w zawodzie kucharza, ale nie ma łatwego charakteru. Ona jest młoda, pełna energii i wkręca się w środowisko świata sztuki. Dziewczyna ma niejasną przeszłość, którą mężczyzna stopniowo zacznie odkrywać.

tocomnieinteresuje

Trójkąt miłosny. Frank odkrywa, że Lola go zdradza. Ot cała "mroczna tajemnica" tego filmu.

ocenił(a) film na 5
Tomik_4

Ten film to właściwie sam klimat.

Tomik_4

aleś bracie zarżnął ten film!
nie słuchajcie Tomika_4, w żadnym razie!
są filmy, których opowiadanie wyrządza szkodę wszystkim, bez wyjątku.
od filmu, przez potencjalnych widzów, a na opowiadaczu kończąc, bo po prostu wychodzi on na zwykłego wiejskiego głupka, który spóźnił się na miejscowy zjazd....

tisoc

Nawzajem...I nie jestem ze wsi a z miasta. Chyba na mój profil nie zaglądałeś, że piszesz takie głupoty.

Tomik_4

twój profil jest ukryty dla nieznajomych, więc co miałem w nim znaleźć?
czekam na odpowiedź

tisoc

Więc, nie pisz z "kapelusza" skoro nie wiesz....Jestem z Torunia.

Tomik_4

aleś mnie rozbawił....
nie mogę przestać się śmiać...

ocenił(a) film na 4
Tomik_4

A co za różnica? Znam inteligentnych ludzi na poziomie ze wsi i durnych prostaków z miasta.

tocomnieinteresuje

Dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones