PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131183}

Freddie - agent F.R.O.7.

Freddie as F.R.O.7
7,9 302
oceny
7,9 10 1 302
Freddie agent F.R.O.7.
powrót do forum filmu Freddie - agent F.R.O.7.

Niezapomnę...

użytkownik usunięty

To jest dopiero dojżała i ładna bajka. Świetne rysunki i znakomita muzyka. Szkoda że przeszła bez echa :(.

A tam zaraz bez echa. Właśnie spędziłem dobre paręnaście minut, żeby przypomnieć sobie ten tytuł. Pamiętam bajkę z dzieciństwa. Btw, bardzo mi się ona kojarzy z piosenką Pink Floyd'ów - Another brick in the wall... był tam chyba motyw z tego utworu?

ocenił(a) film na 9
sszczurek

A ja mam to szczęście że w dzieciństwie dostałam kasetę video z tym filmem... Czasami oglądam, aby przypomnieć sobie dobre, stare czasy...:) zaiste piękna i dojrzała bajka!

ocenił(a) film na 10
sszczurek

zdziwiłam się,że film oceniło tak mało osób...no cóż,szkoda.ja też posiadam kasetę VHS,była to moja pierwsza zakupiona bajka :D w bajce znajdują się utwoty : Georga Bensona,Patti Austin,Adrian De La Touche,Grace Jones,Barbary Dickinson,Boy Georg'a,Holly Johnson i zespołu Asia ;)

Widziałem ten film na VHS jakieś 11 lat temu...
Zanim się wypowiem muszę go sobie chyba jednak przypomnieć.

ocenił(a) film na 9

Świetny film, oglądałem go jako brzdąc i już wtedy urzekł mnie, nawet nie jestem w stanie powiedzieć czym. Jeśli ktoś chce sobie obejrzeć film jeszcze raz, to na YT jest on zamieszczony jednak w angielskiej wersji. Tutaj link: http://www.youtube.com/user/FRO7movie

ocenił(a) film na 8
Dasqez

Świetna bajka, przypomina się dzieciństwo.. mało ocen bo nie była komercyjna, fakt że nietypowa jak na początek lat 90tych ale pierwsza która przypomina film akcji a głównym celem jest "ratowanie świata".

myszulinka83

czy da się to znaleźć gdziekolwiek w polskiej wersji?? Angielska mnie nie urządza niestety. Mimo że znam angielski, zależy mi na tym, żeby sobie przypomnieć tę z polskim dubbingiem...
Przekopałam chyba wszystko. Nigdzie ani śladu :(
Ja też miałam tę bajkę na kasecie VHS, ale niestety mój tata stwierdził, że nikomu jest nie potrzebna i nagrał na tej kasecie jakieś swoje bzdety... A że to było wiele lat temu, za cholerę nie mogłam przypomnieć sobie tytułu. A jak już znalazłam tytuł, to nigdzie nie ma bajki... dół.

ocenił(a) film na 6
karolina225

Jeśli tylko chcesz, podaruję Ci swoją kasetę VHS. :)

bajecznie

bardzo mi miło i dziękuję, ale odtwarzacza nie posiadam, a ktoś miły mi podesłał w wersji cyfrowej :)

karolina225

Ma Pani wersję cyfrową tej bajki? Po polsku? Może się podzieli? Bardzo proszęęę :)

nwisz

aj, miałam format dysku i bardzo możliwe, że bajka przepadła. Ale może mam na którejś z płyt. Poszukam w wolnej chwili ;)

karolina225

Dzięki, będę zobowiązana :)

karolina225

Witam... Czy posiada Pani jeszcze wersję cyfrową tej bajki PL... Bardzo mi zależy

mmmmm87

Niestety nie mogę znaleźć. Przepadła ;(

karolina225

szkoda :( dziekuje za szybka odp :)

użytkownik usunięty

Świetna animacja !
moje dzieciństwo.
Stawiam ją obok Króla lwa zdecydowanie

użytkownik usunięty

Też pamiętam ją z dzieciństwa. Wspaniały film! Można gdzieś go obejrzeć na necie?

ocenił(a) film na 5

Ja go kiedyś widziałam na youtube. Oczywiście po angielsku. Pamiętam, jak jeszcze miałam kasetę nagraną z kanału drugiego z takim fajnym lektorem. ;) Świetny film.

użytkownik usunięty
deathmaster

Właśnie skończyłam oglądać na youtube, ale tylko sobie przypomniałam ogólnie o czym był. Kiepsko u mnie z angielskim. Miałam kiedyś na VHS z lektorem, ale kaseta przepadła:(

ocenił(a) film na 5

Tak samo i u mnie. Odkąd zepsuł nam się odtwarzacz video, przepadły prawie wszystkie kasety. To co się da, zastępujemy dvd, ale tego filmu nigdzie nie ma na tym nośniku. Wielka szkoda, bo naprawdę genialny.
Hmm... chyba się skuszę i obejrzę go sobie po latach.. Z 12 lat tego nie oglądałam.

użytkownik usunięty

Z tym będzie raczej ciężko, mi udało się kiedyś pobrać z neta. Na youtubie tego nie widziałem.
Trzeba powertować w internecie, może się uda. Ogólnie z tym filmem jest ciężko, stary, a w dodatku niezbyt popularny.

użytkownik usunięty

Jest dostępna wersja do pobrania, ale po ang. Dobrze by było, gdyby znalazł się kgoś chętny do przetłumaczenia i dodania napisów pl. Teraz to sobie pluję w brodę, że porozdawałam wszystkie kasety. A odtwarzacz mam do tej pory...:(

ocenił(a) film na 10

Ajjjj wiele bym dała żeby znowu zobaczyć tą bajkę.......

Ktoś wie, gdzie to można obejrzeć po polsku? :)

nwisz

Ponawiam zapytanie :)

Przepraszam bardzo. Obejrzyjcie film dzisiaj to tak różowo nie będzie z tymi och i ach. Film ma ślimacze tempo. Postać Freddiego jest irytująca aż do bólu. Brak zdecydowania czy robimy baśń czy może jednak film szpiegowski. Utwory muzyczne są ok, ale taka melancholia w filmie kierowanym dla dzieciaków do 10 roku życia? Toż przecież pozasypiają albo zażyczą sobie coś innego. Brak rozwoju postaci, zły jest zły do początku. Nawet Skaza z Króla Lwa nie był opisany przez narratora jako czyste zło. A tutaj w pierwszych minutach filmu tak robi. Dialogi to mizerna ekspozycja przez krzty budowy charakteru. Nostalgia nostalgią ale ten film jest zapomniany z prostej przyczyny. Jest jednym z setek animowanych filmów próbujących powtórzyć sukces Disneyowskich produkcji tamtych lat. Któremu to daleko do tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones