PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30428}

Frida

7,5 84 346
ocen
7,5 10 1 84346
6,9 16
ocen krytyków
Frida
powrót do forum filmu Frida

J.Lo vs. Salma

ocenił(a) film na 9

Wyczytałam w ciekawostkach: "Glownymi pretendentkami do roli Fridy Kahlo byly Salma Hayek i Jennifer Lopez" . Wyobrażacie sobie J.Lo w tej roli??ja,nie. Salma była rewelacyjna.

ocenił(a) film na 10
lena611

O J.Lo nie mam najlepszego zdania. Salma jest wspaniała i taką też stworzyła kreację.

ocenił(a) film na 8
lena611

Zacznijmy od tego, że z Lopez aktorka żadna:) I zdecydowanie nie wyobrażam jej sobie jako rozchwiana Fridę;)

lena611

j.Lo to nie aktorka. Z dużą ledwością piosenkareczka... Do roli Fridy to by nawet nie wypadało... Salma to mexicana z krwi i kości. Frida w jej wykonaniu nie ma sobie równych.

ocenił(a) film na 9
sawed_off_shotgun

To by było jakieś nieporozumienie, gdyby Lopez zagrała Fridę...
Hayek przygotowywała się do tej roli, bardzo jej na niej zależało, poza tym jest meksykanką i wygląd napewno bardziej zbliżony do Fridy niż J.Lo.

lena611

salma zagrała niemal perfekcyjnie, i nie wyobrażam sobie innej aktorki w roli fridy.

ocenił(a) film na 8
kickyourdaddy

Frida Salmy była cudowna, autentyczna, porywająca, meksykańska. Jeżeli miałabym obsadzić tą rolę kimś innym hmm... chyba tylko Penelope Cruz jako tako pasuje, chociaż chyba jest zbyt delikatna. Na pewno nie Jennifer Lopez, brak jej zarówno talentu jak i odpowiedniej aparycji, takich jak Dżej Lo są miliony, a Frida była jedna. Salma Hayek w tej roli była wprost niesamowita. I jeszcze ta muzyka mmm...

lena611

J.Lo? To chyba nieporozumienie. Stawianie w jednym aktorskim rzędzie Hayek i Lopez to bezsens.

ocenił(a) film na 9
doti_lbn

Lopez ? Śmiech na sali. Nie ma w tej chwili aktorki ,która mogłaby zagrać Fridę , oprócz Salmy Hayek. Salma była doskonała , tak we Fridzie jak i w filmie ''Czas motyli'', gdzie również mnie zachwyciła. Jej gra łapie za serce i jest bardzo autentyczna. Wszystko mi sie w niej podoba : uroda ,głos , mimika...

lena611

j.lo lepiej niech sie zajmie muzyka, albo pokazywaniem sie w ladnych strojach, bo niestety to jej wychodzi lepiej niz aktorstwo, chociaz w selenie zagrala dobrze, a zreszta od tego filmu zaczela swoja kariere jako piosenkarka ponoc.

lena611

Lubię Lopez nie tylko za muzykę ale też za niektóre role (Szczególnie w "Selenie" i "Nigdy więcej"), Salmę też lubię.
Serio chcieli J.Lo? No jakoś mi się nie widzi ona w tej roli. Obie są piękne ale Salma pasuje do roli Fridy lepiej i dobrze, że to ona ją zagrała.
J.Lo bardziej pasuje do ról w komediach romantycznych. Ewentualnie w filmach biograficzny. jak np. "Pieśniarz" albo wspomniana "Selena"

ocenił(a) film na 7
EM_DE_KE_AS

Jak aktorka to aktorka. Salma Hayek idealnie pasowała do tej roli.

ocenił(a) film na 8
laurinka7

Racja salma zagrała wspaniale, ale J.Lo mnie pozytywnie zaskoczyła rolą Seleny więc nie jest tak źle. Poza tym JLo z wąsami :P

użytkownik usunięty
lena611

J.Lo jest kiepściutka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones