PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30428}

Frida

7,5 84 347
ocen
7,5 10 1 84347
6,9 17
ocen krytyków
Frida
powrót do forum filmu Frida

Był wporządku, ale oglądając go wieczorem człowiek strasznie się męczy. Był poprostu momentami nudny ...
Ogólnie nie przepadam za filmami biograficznymi, a oglądając ten film zdania na pewno nie zmienię.

ocenił(a) film na 8
kyanka

w takim razie musisz obejrzec czlowieka z ksiezyca, bo ten film nudny nie jest!!!

ocenił(a) film na 7
kyanka

Moja raczej też nie. Poza tym, szczerze mówiąc trudno określić o czym tak na prawdę on jest. Porusza tyle tematów, że żadnego z nich nie jest w stanie zrealizować do końca. Film rzeczywiście interesujący pod kilkoma względami, ale na miano arcydzieła nie zasługuje.

Gandiusha

halo gandiusha !! to jest biografia !! jest o zyciu artystki

Gandiusha

halo gandiusha !! to jest biografia !! jest o zyciu artystki

kyanka

Hm.. ja ten film znam niemcal na pamięć, bo zbyt często go oglądam. Uważam, że jest bardzo dobry, a muzyka jest mistrzowska.. :)

ocenił(a) film na 9
kyanka

Ja w sumie też oglądałam go wieczorkiem, bo tak późno puściła go TVP 2. Przyznam, że chyba rzeczywiście lepiej jest go oglądac w dzień. Mnie też dziwnie momentami męczył, co nie znaczy, że nie był dobry, był rewelacyjny. Muzyka również mi się podobała.
Pozdrawiam was serdecznie })i({.

ocenił(a) film na 6
Madzia

Może nie ten czas, może nie nastrój, ale ja też nie widziałem w nim oceny 7,5... Tak, nie moja bajka... Daleki od ideału. Niestety (6+/10).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones