PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5753}

Fucha

Moonlighting
6,7 1 448
ocen
6,7 10 1 1448
6,9 9
ocen krytyków
Fucha
powrót do forum filmu Fucha

Brudny, mroczny film. Jak thriller. Znakomite aktorstwo Ironsa(scena gdy próbuje wejść do sklepu, który jest zamknięty, następnie odwraca się, widać przerażenie na jego twarzy, następnie biegnie i próbuje sie wyminąć z jakimś przechodniem, który następnie goni go - majstersztyk. Znakomita elektroniczna muzyka i depresyjny niepokojący podkład dźwiękowy. Film napakowany nie rzucającą sie w oczy symboliką i treścią. Film o ludziach zdesperowanych, zmuszonych do zachowywania się nie fair. No i genialne zakończenie filmu, ostatnia scena to jedna z lepszych scen jakie widziałem w filmie. Może nawet 9/10. Film przygnębia i wprowadza nastrój beznadziei. Polecam.

ocenił(a) film na 7
diesoon

Zgodzę się z kolegą. Może 9/10 to przesada dla oceny filmu ale Irons za tą rolę zasługuje na wielkie uznanie. Aktorstwo pierwsza klasa. Zagrał całym sobą, każdy ruch, mimika idealnie odzwierciedliła stan psychiczny postaci. Świetna gra, ładne sceny budujące klimat lat 70tych. Momentami pracownicy polscy sztuczni, ale nie przeszkadza to w ocenie za całokształt. Ja dałem 7/10. To moim zdaniem dobra ocena jak na filmweb.

diesoon

Całkowicie się z Tobą zgadzam - Irons gra kapitalnie, aż dziw, że nie dostał za to żadnej nagrody. Jedyne co irytuje mnie w tym filmie, to fakt, ze na 4 postacie Polaków tylko jeden aktor był Polakiem. Już pal sześć akcent i wymowę, ale parę razy zdarzyło się, że, któryś z bohaterów mówił "totototootototototoototo", rozumiem, że język polski jest trudny, ale w takim wypadku lepiej, żeby bohater w ogóle się nie odzywał.
Ale, pomijając to, całość wypada na prawdę dobrze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones