PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30595}

Fucking Amal

Fucking Åmål
7,1 17 644
oceny
7,1 10 1 17644
7,0 11
ocen krytyków
Fucking Amal
powrót do forum filmu Fucking Amal

nie takim badziewiom, propagującym homoseksualizm

deamon82

dlaczego badziewią? i wcale nie wydaje mi się żeby film bł propagujacy. po prostu kolejna sytuacja w której
mógłby się znaleźć człowiek i mieć problem z poradzeiem sobie.

użytkownik usunięty
deamon82

znaczy co? po takich filmach bedzie wiecej gejow i lesbijek?... jakos nie zauwazylem wzrostu ilosci nazistow po powstaniu filmu "Upadek" albo masowych zmianach plci wsrod bokserow po premierze "Pieknego boksera"... homoseksualizm to nie jest cos co mozna kupic w sklepie i nie ma mowy o propagowaniu czegos takiego... albo sie kims takim jest albo nie i zaden film tego nie zmieni.
pamietaj ze mamy wolnosc slowa i kazdy tworca ma prawo robic filmy o tym o czym chce. tak samo jak ty mozesz pisac tutaj swoje "opinie" o filmie...

ocenił(a) film na 9
deamon82

A gdzie te tam masz anal? Bo ja widzę Amal który jest tak jakby hmm... nazwą własną??

deamon82

Homoseksualizm nie jest jakimś towarem w sklepie, żeby trzeba było go reklamować... Są filmy o narkomanach, co nie znaczy, że za chwilę każdy sięgnie po narkotyki^^ Szczerze powiedziawszy to żal mi takich ludzi, którzy piszą takie brednie i obrażają ludzi(mówi się lesbijka, a nie lesba)^^

użytkownik usunięty
DiDayeN

Koleś jest albo ukrytym homoseksualistą wypierającym się podświadomie
swojej orientacji albo zboczeńcem co widać już po tym jakie skojarzenia
ma z tytułem filmu.

użytkownik usunięty
deamon82

deamon82 - więc wg. ciebie wszystkie heteroseksualne komedie romantyczne propagują heteroseksualizm? bo tak można by to odebrać. nie mam słów na ludzi o takich poglądach jak ty..., po prostu nie mam. jedyne co mogę powiedzieć to, to że jak czytam tego typu wiadomości to po pierwsze: przykro mi, że są ludzie którzy tak myślą... po drugie: żal mi ich (pomimo wszystko)

jak napisali tu też inni nie da się propagować orientacji seksualnej, ponieważ nie da się jej zmienić, że tak powiem samodzielnie. homoseksualiści nie wstali z łóżka i nie ogłosili światu od tej chwili jestem lesbijką/gejem! lecz urodzili się będąc lesbijką/gejem i nie mieli na to wpływu, tak jak heteroseksualiści. jeśli autor tego tematu to czyta... to taka jedna uwaga do ciebie - jeśli nie znasz żadnej lesbijki/geja osobiście czy też w jakikolwiek inny sposób to nie wypisuj takich bzdur, nie oceniaj... nie mówię, że masz od razu zacząć chodzić na parady... tylko po prostu nie mówić o innych ludziach w sposób w jakich nie chciałbyś aby mówiono o tobie. i BŁAGAM ludzie czemu wciąż opieracie się o te wszystkie BŁĘDNE (łagodnie [i to bardzo] mówiąc) stereotypy?! ;<

użytkownik usunięty

poprawka (literówka) " (...) w jaki nie chciałbyś (...) " *

ostatnie zdanie skierowane oczywiście jedynie do tych co się na takowych stereotypach opierają. bo jakoś źle to napisałam i zabrzmiało to tak jakbym napisała to do wszystkich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones