PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755431}

Fuga

6,5 18 666
ocen
6,5 10 1 18666
7,2 41
ocen krytyków
Fuga
powrót do forum filmu Fuga

Nie podobał mi się.
Lubię ciężkie, psychologiczne filmy z głębią, jednak w tym przypadku mocno się zawiodłam. Niepotrzebnie przydługi, niektóre sceny bez sensu. Gra aktorska na wysokim poziomie, jednak nic poza tym. Rozumiem co film ma przekazać jednak zupełnie to do mnie nie trafia. Męczyłam się cały seans w oczekiwaniu na ciekawe zakończenie, które będzie jakimś zaskoczeniem, jednak się nie doczekałam. Nie polecam.

ocenił(a) film na 9
czaroownica87

Czyli gra aktorska na wysokim poziomie to wciąż najniższa możliwa ocena? Ale bzdurny system oceniania

ocenił(a) film na 1
sefir

Oceniam jak chcę :) jeśli byłby podział na różne kryteria, w tym gra aktorska, oceniłabym ją. Póki co takowego brak a dobra gra aktorska w mym odczuciu nie uratowała ogólnego odbioru filmu. Stracony czas.

ocenił(a) film na 1
sefir

"Czyli gra aktorska na wysokim poziomie" ? w którym filmie ?

ocenił(a) film na 9
kurowskimarcin72

O to spytaj czaroownicy87, to ona to napisała w swojej recenzji.

ocenił(a) film na 7
sefir

Dobra rada - nie wdawać się w dyskusję z osobnikami wystawiającymi jedynki.

ocenił(a) film na 1
Bokciu

To pocóż to robisz?

ocenił(a) film na 7
czaroownica87

W którym miejscu? Dawanie komuś rady, aby nie wdawał się w dyskusję, nie jest równoznaczne z jej uskutecznianiem...Zatem nie wypisuj takich niedorzeczności. Poza tym post adresowany był do kogoś innego.

ocenił(a) film na 7
Bokciu

Zgadza się. Wystawienie "1" profesjonalnie zrobionemu filmowi nagradzanemu przez znawców kina (reżyserów, scenarzystów, operatorów, aktorów) świadczy albo o kompletnym braku wiedzy na temat kinematografii (są setki bardzo złych filmów, gorszych od Fugi), albo o jakiejś dziwacznej percepcji sztuki. Fuga nie musi być dziesiątką ani nawet "5", ale jedynka, to jednak kompromitacja oceniającego.

ocenił(a) film na 3
czaroownica87

Zgadza się nie warty oglądania.....

czaroownica87

Omijajcie z daleka - dobrze radzę. To pozycja tylko dla miłośników "kultury wyższej" w stylu - ech nie wymienię... ;)
Tylko napisze Wam - scena szczania na centralnym miedzy ludźmi czekającymi na pociąg.

Creep_7

Właśnie! Po co ta scena? Kicz, szmira.

czaroownica87

dla mnie ten film to dno... Odpadłem jak panienka sika na peronie. Po co ta scena?

uln

jest ruchanie ?

Szybszy

Nie pamiętam, w ogóle nie pamiętam tego filmu.

uln

nie da soe oglądac wspolczesnego polskie kina, jedynie Smarzowski swiatowy poziom

Szybszy

Masz rację.

uln

co musze zrobić żeby miec narzeczoną?

Szybszy

Jest, masz też całkiem gołą Muskałę.

niunia123_filmweb

Dzięki Bogu

czaroownica87

Ten film to kompletny nonsens. Dynamika opowieści nie istnieje. Nuda!

ocenił(a) film na 7
czaroownica87

Ależ trzeba być dzbanem by dawać "1" od tak.

ocenił(a) film na 1
Stachu_18

Ale trzeba być "dzbanem", żeby pisać "od tak", zamiast "ot tak" ;)
A punktację każdy przydziela w zgodzie ze sobą, więc każdy ocenia jak mu się podoba.

czaroownica87

tylko po co pisać kocopoły, żeby inni wiedzieli, że to "ma być" w Twoim odczuciu film na "1"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones