PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654}

Fuks

6,6 70 562
oceny
6,6 10 1 70562
5,8 19
ocen krytyków
Fuks
powrót do forum filmu Fuks

Film powstał chyba tylko dlatego, żeby Krukówna mogła pomachać cyckami. Ale to w sumie typowe
dla polskiego kina, mężczyźni są głównymi bohaterami, coś czują, przeżywają, działają itd., a
kobiety to tylko do łóżka i cycki pokazywać. Ja chyba jestem jakiś ślepy albo niedorozwinięty, bo
normalnie jakoś nie zauważam, żeby w Polsce było tak wiele ekshibicjonistek.

leosiek

Haha. Widzę, że w "W ciemności" też Cię to szokowało: pruderyjny leosiek. :P

leosiek

Dobra, w takim razie przechodzimy na rozmowę publiczną. Dopóki się ze mną nie spotkasz i nie wyjaśnisz mi wreszcie (w rozmowie, a nie milczeniem), o co Ci chodzi - będę pisać tutaj. Mam to gdzieś, że tylko się utwierdzisz w swoim zdaniu o mnie. Mam nadzieję, że w ten sposób skłonię Cię do rozmowy. Tylko tyle. Niestety problem jest taki, że o ile na Facebooku albo w sms-ach wszystko jest "prywatne", o tyle to tutaj każdy będzie mógł kiedyś przeczytać. Jak chcesz.

leosiek

Bo widzisz - nie rozumiem, co się dzieje. A chcę zrozumieć. Tylko tyle.

ocenił(a) film na 7
Davus

Prawdopodobnie jeździ po Polsce i wypatruje ekshibicjonistek. Albo, wariant drugi, znalazł kobietę, która okazała się dokładnie taka, jakiej by nie chciał znaleźć.

Krzypur

Nieważne. Powyższe posty - do piachu. Zwłaszcza ten z 16:34. Jakieś śmieci wypisywałem 4 miesiące temu, musiało mi coś odbić. :P A leosiek to spoko użytkownik, więc wara od niego. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones