PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336820}
6,7 36 971
ocen
6,7 10 1 36971
7,7 17
ocen krytyków
Funny Games U.S.
powrót do forum filmu Funny Games U.S.

Hmmm remake???

ocenił(a) film na 10

Jesli to remake to jestem tym razem raczej na nie :( Funny Games z 1997 roku jest wysmienity, niczego nie brakowalo, watpie zeby zagrali lepiej od tamtych aktorow i mialo to tamten klimat :)))
Co najwyzej sequel moglby byc, ale.... z tymi samymi psychopatami!

Poznaj_Rzeznika

A ja jestem na tak, i nie wądpię że gra aktorska bedzie lepsza. Tim Roth, to mowi samo za siebie :]]]

Leon_B_Fink

Dobrze ze Haneke bedzie tez remake rezyserowal, moze nie wyjdzie kolejny hollywoodzki gniot...?

Man_Behind_The_Sun

Nie będzie hollywoodzki gniot. Nie mówię, że się filmu uda (choć mam takie przeczucie, bardzo na to liczę), ale na pewno nie będzie to produkcja komercyjna. Przecież budżet wyniósł jakieś marne 5mln$.

Poznaj_Rzeznika

Po co robić ten sam film tylko z innymi aktorami?Bez sensu, szkoda pieniędzy.

ocenił(a) film na 10
Ines_14

Ines - dla ciebie moze i to sie wydaje bez sensu, ale oni na tym zarabiaja. Wydadza 5 milion na film a w ciagu miesiaca im sie zwroci ;)

Poznaj_Rzeznika

jak gra Tim Roth to film na pewno będzie świetny, ale remake filmu świetnego to ciężkie zadania :)
np. po oglądnięciu "Infiltracji" nie byłem zachwycony bo wcześniej oglądałem "Infernal Affairs"
tu pewnie bedzie podobnie...

ocenił(a) film na 7
Poznaj_Rzeznika

w opinie Twojej (mojej zresztą też), czyli widza film może być wyśmienity, ale może twórca uznał, że czegoś w pełni nie zrealizował. Ja tam się cieszę, dzięki "wielkimi" nazwiskom film zdobędzie większą popularność niż oryginał. Nie ukrywam też, że bardzo czekam na każdy film kręcony przez Darius'a Khondji ;)

Poznaj_Rzeznika

mam pytanie :) bo sie zrobiło małe zamieszanie... Funny games był w 95 bodajże czy jakoś tak... teraz remake 2007 a na necie pojawiły się tez torrenty z funny games 2008 a tu wyczytałem że remake ma powstać w 2008 więc... czy ten 2007 to przez pomyłke nazwany ten z 2008? czy jakas inna cześć jest prócz tego co jest zapowiedziany na 2008? :) mam nadzieje że nie zaplątałem mojegoppytania... może odrazu sprostuje... chodzi mi o to czy ten 2007 i 2008 nalezy utożsamiać ze sobą czy są to całkiem różne fil,y? pozdrawiam!!

bestia666azazyl

PS. sorka oczywiście oryginał jest z 1997 ;)

ocenił(a) film na 7
bestia666azazyl

Funny Games z 2007 i 2008 to jeden i ten sam film, etap postprodukcji się przedłużył. obecna data amerykańskiej premiery ustalona jest na 14 marca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones