PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336820}
6,7 36 971
ocen
6,7 10 1 36971
7,7 17
ocen krytyków
Funny Games U.S.
powrót do forum filmu Funny Games U.S.

Pytanko jakie sa wasze wrazenia po obekrzeniu filmu ?? Mi raczej nie przypadl specjalnie do gustu ale jestem pewien ze jest wiele osob, które podzieli sie ze mna swoimi spostrzezeniami jaki ten film nie jest cudowny i powalajacy na kolana tylko moje pytanie brzmi czym ??

ocenił(a) film na 2
Kanibal210

Łamie pewne konwencje, zabawa z widzem - bezposrednie zwroty - to na plus. Ale czy to wystarczy, zeby film byl dobry?
Jak dla mnie nie. Niestety panuje moda na okrzykiwanie filmu genialnym jezeli tylko lamie jakies schematy... Duzo pokreconych filmow / filmow nielogicznych z ciezkim klimatem / filmow z akcja przedstawiona niechronologicznie zaraz okresla sie super filmami. Ehh..

Irytowaly mnie dlugie ujecia, szczegolnie to z telewizorem. I nie dlatego, ze nie drastycznej sceny. Po prostu nic sie nie dzialo. Nie po to ogladam film. Jak rezyser chcial byc oryginalny to mogl w ogóle palnąć czarny ekran i pozostawić wszystko wyobraźni widza(taka kinowa wersja 4:33). Ogolnie film przez to byl dla mnie nużący, taki jak inni pisali-ciezki, ale w sensie: 2h, malo akcji, nie potrafi zaciekawic.

Gra aktorska w miare niezła. Denerwowalo mnie zachowanie Naomi przy spotkaniu sąsiadki, nie wiem po co okazywala nerwy, strach(te miny...)
Standardowo jak to w wielu ,,oryginalnych" i ,,ciezkich filmach" - muzyki poza poczatkiem i koncem - brak.

Ogólnie - pomysl z zabawa z widzem w miare niezly.

Jezeli chodzi o przemoc, to nie czulem specjalnej potrzeby ujrzenia drastycznych scen. To co bylo w filmie i tak wystarczalo. Wcale nie pokazali az tak malo. Z drugiej strony nie bylo w nim nic takiego, co mogloby ruszyc ,,widzow o slabych nerwach".

Nie wiem tylko, po co krecic 2h film zeby zrealizowac taki pomysl. Zdecydowanie za dlugi. Rezyser mogl przegiac w druga strone - zrobic film 40min - tak zeby byl ciezki, zainteresowal, zabawil sie z widzem - to bylaby sztuka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones