PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336820}
6,7 37 014
ocen
6,7 10 1 37014
7,7 17
ocen krytyków
Funny Games U.S.
powrót do forum filmu Funny Games U.S.

To było straszne. Nudne, bezbarwne, gówniane. Tak właśnie mogę określić ten film. Irytujący strasznie. Na początku myślałam, że ok, może potem się rozkręci. Niestety nie rozkręciło się, lecz było jeszcze bardziej nużące. Polecam wszystkim, którzy uwielbiają się nudzić i zastanawiać nad tym, jak można stworzyć takie nieporozumienie. Oczywiście 1/10.

ocenił(a) film na 5
Nuria_Monfort

Gdyby nie to że widziałem wcześniej pierwowzór i nie wiedziałbym że remake jest ząb w ząb odwzorowaniem filmu z 1997, to odebrałbym film jako dobry, ale że znam prawdę ;) to możecie się domyślić jak to widzę i ponadto pytam, po jakiego grzyba robić dwa razy ten sam film, w dodatku reżyserowany przez tego samego reżysera? Jedynym plusem tego filmu jest świetna gra aktorska, ale po co mi ona skoro miałem to samo w pierwowzorze. No dobra niech im będzie, fajnie to zagrała panna Watts, więc daję gwiazdkę wyżej.
Sory, przypomniały mi się cztery różnice obu wersji. Zrobili film inteligentniejszy, bo w końcu nie pada absurdalne pytanie jaki jest numer na policję ;P co dalej, aktor nie wyciągał z gęby kawałka taśmy klejącej po tym jak przeciął ją zębami, a w pierwowzorze to uczynił, ponadto Ann schowała się za drzewem gdy nadjeżdżał samochód, a nie jak wcześniej było, że między krzakami. No i najważniejsze, ich psa zagrał inny aktor niż poprzednio.

ocenił(a) film na 9
SWJar

Jak dla mnie duzo lepiej sie ogladalo te wydanie, gra aktorska mnie urzeklaaaa ;p wiec moze nakrecono taki sam film dla widzow jak ja =]

lollallil

Nie widziałam wersji pierwotnej, ale i tak TO wydanie było gówniane.

ocenił(a) film na 1
Nuria_Monfort

Niestety muszę się zgodzić. Ten film jest po prostu nudny.

2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones