PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336820}
6,7 36 971
ocen
6,7 10 1 36971
7,7 17
ocen krytyków
Funny Games U.S.
powrót do forum filmu Funny Games U.S.

Przyznaję, że nie oglądałem oryginału, aczkolwiek uważam, że w w wersji z 2007 roku niektóre sceny są niepotrzebnie przedłużane a kamera zbyt długo jest w jednym miejscu, czasem trwa to kilka minut. Gdyby nie te szczegóły, nota byłaby wyższa - film oceniam na słabą siódemkę.

ocenił(a) film na 8
kacper6381

Tego filmu nie należy oceniać w ten sposób, to nie jest normalny thriller, te przedłużenia są celowe. To gadanie do kamery i akcja z pilotem nie są wystarczające, aby dać ci do myślenia?

ocenił(a) film na 7
pbbasketball

Nie wiem o czym mam niby myśleć, po prostu nie trafiają do mnie takie sceny, każdy ma inny gust :)

ocenił(a) film na 5
kacper6381

Również uwazam, że czasami film przynudzał. I chociaż rozumiem założenie budowania klimatu to jednak w tym filmie czasami trwało to zbyt długo. Z 3 razy ziewnąłem a to zła laurka dla filmu. Do tego akcja z pilotem zupełnie niepotrzebna (choć ma swoich fanów z tego co czytam).

ocenił(a) film na 8
kacper6381

to jest kopia oryginalu tylko inni aktorzy, ujecia dialogi wszystko jest identyczne kopia w kopie

sztohas

Nie do końca. Uwaga spojler!

<spoiler>
Scena przed modlitwą.
W wersji niemieckiej, gdy Paul podaje Peterowi drugą loftkę, ten wkłada ją do prawej komory shotgun-a. W wersji amerykańskiej to Paul wkłada loftkę Peterowi i tym razem do lewej komory. Mimo to nie pokuszę się o interpretacje polityczne. :P
</spoiler>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones