PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336820}
6,7 36 971
ocen
6,7 10 1 36971
7,7 17
ocen krytyków
Funny Games U.S.
powrót do forum filmu Funny Games U.S.

pierwsza polowe czekalem az akcja sie rozkreci, druga az film sie skonczy (jeszcze mniej wiecej w polowie czekalem jakies 15 minut az bohaterowie, zaraz po wyjsciu bandytow zbiora sie do kupy i wyjda z pokoju, bo w ogole im sie nie spieszylo). z reguly mam cierpliwosc i nie wylaczam filmow przed czasem ale tu nie wytrzymalem i darowalem sobie ostatnie 15 minut. na oko 10-12 letni chlopiec o sprycie 4 latka, facet ze stluczonym kolanem, zachowujacy sie jakby mial zlamany kregoslup i uposledzona zona (akcja z zatrzymaniem samochodu). prosze o zwrot czasu i pieniedzy.

ocenił(a) film na 5
mkawaa

Chciałam ten film obejrzeć już dawno ale czytałam, że jest straszny, wpływa na psychikę i długo nie można się po nim otrzasnąć.
Bzdura! Film do bani, niektóre sceny musiałam przewijać bo nie wiedziałam czy to nadal trwa film czy mi się laptop zawiesił.
Nikt się nie próbował bronić, ojciec miał w dupie rodzinę i nic nie zrobił żeby jakoś powstrzymać psycholi.
Matka zamiast uciekać i sprowadzić pomoc to suszyła telefon suszarką....
Nie wiem jak zachowuje się człowiek w takiej sytuacji no ale chyba jakoś walczy o życie, nawet nie swoje ale syna. Najwyżej zginąłby próbując ocalić rodzinę. No ale jak gościu policzkuje napastnika z liścia zamiast wywalić go za drzwi siłą to czego się spodziewać po takim.



ocenił(a) film na 8
EwaSoundgarden

Polecam przeczytać analizę tego bardziej skomplikowanego niż się wydaje obrazu. Wszystko się wyjaśnia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones