PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736}

Furia: Carrie 2

The Rage: Carrie 2
5,3 3 920
ocen
5,3 10 1 3920
Furia: Carrie 2
powrót do forum filmu Furia: Carrie 2

Podobno mają kręcić trzecią część 'Carrie - siła sióstr'. Jak wiadomo, Rachel była siostrą Carrie. Po śmierci Rachel zostaje pochowana przy Carrie. W trakcie rozkładu ciała, pierwiastki Rachel docierają do grobu Carrie, w tym momencie następuje reaktywacja. Obie siostry ożywają. Tyle wiem.

Schlagzeuger

a skad to wiesz? I kiedy ma byc ta niby trzecia czesc??

evie16

Szczerze mówiąc chciałbym żeby zrobili 3 część ale z fajnym scenariuszem i z wysokim budżetem :) Albo Remake 1 części

Matt_19_

Ja również chciałbym zobaczyć kolejną część. Ale ten scenariusz powyżej brzmi strasznie fantastycznie... I też jestem ciekawy skąd wiesz o kolejnej części. Chętnie się czegoś dowiem.

ocenił(a) film na 7
Matt_19_

Remake juz niedlugo w kinach ;)

otfi

Co ci Amerykanie mają z tymi remake'ami. Nie wiem czy zauważyliście, że rzadko który jest tak samo dobry jak pierwowzór. Obawiam się, że to znowu skok na kasę, bo po co innego znowu opowiadać od nowa tą samą historię. Jedyny, albo jeden z nielicznych remake który mi się bardzo podobał to The Thing.

ocenił(a) film na 5
Reven_4

The Thing to nie remake tylko prequel.

bodek75

Oczywiście mylisz się. The Thing z 1982 to remake filmu "Rzecz" z 1951

http://www.filmweb.pl/film/Istota+z+innego+%C5%9Bwiata-1951-117067

Ale ten prequel też jest świetny moim zdaniem.

ocenił(a) film na 5
Reven_4

A to zwracam honor.

bodek75

Dziękuję bardzo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones