PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31069}

Furia

Rage
5,8 183
oceny
5,8 10 1 183
Furia
powrót do forum filmu Furia

Totalna bajeczka.

ocenił(a) film na 1

Jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem, trudno powiedzieć aby był to film akcji, raczej bliżej temu do komedii bo oglądając te mega sceny walki nie mogłem powstrzymać się od śmiechu. Główny bohater to jakiś supermen czy co? Nie wiem jak nie można wyło nie trafić w niego siedząc wygodnie w helikopterze gdy ten wisiał na szybie wieżowca i był statycznym celem, a strzelec raczej nie miał zeza? Kolo wystrzelił w niego z 10 magazynków, żadna kula nawet go nie trafiła CUD! albo jak zaś spadał z tegoż wieżowca niemożliwe jest aby nagle znów mógł schwycić się okna w ogóle widać było linę podtrzymującą kaskadera, albo jak zaś super się rozkołysał na linie i wskoczył helikoptera, po czym z niego wypadł i.. przeżył bez szwanku, sceny walki też śmieszne, jak je zobaczyłem, myślę sobie to pewnie jakaś śmieszna komedia o jakimś nieudolnym włamywaczu lub policjancie jakich wiele, ale nie patrze w opis, to film akcji!już nie chce mi się więcej nierealistycznych scen wypisywać. 1/10 to i tak za wiele, tragedia porównywalna jedynie z adrenaliną, w ogóle przy tym filmie to adrenalina wygląda jak arcydzieło kina akcji

ocenił(a) film na 3
Pablo1919

W tym przypadku strzelec miał zadanie upozorować wypadek.Nie mógł więc strzelać do niego bezpośrednio.
Ale zgadzam się z tym że sceny były nierealne.
Kiedy spadał z dachu wieżowca i uchwycił się wąskiej 3-centymetrowej szczeliny w ścianie ,co było fizycznie niemożliwe.
Zwisał na skraju wieżowca po czym wchodził na dach jak po drabinie.
Dlatego po akcji z tym helikopterem zmieniłem kanał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones