PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794849}

Głębia strachu

Underwater
5,5 21 943
oceny
5,5 10 1 21943
5,2 5
ocen krytyków
Głębia strachu
powrót do forum filmu Głębia strachu

A już tak całkiem na serio to jednak lekkie rozczarowanie - ogląda się to jako tako,ale liczyłem na coś lepszego - zabrakło mi tu klimatu.Początek ciekawy i obiecujący,ale im głębiej tym gorzej,a końcówka to już lipa - nie moja bajka,zamiast zrobić porządne kino katastroficzne,to wstawili jakieś paskudztwa.Jak już napisałem brakło mi tu "klimatu" i napięcia.Na plus na pewno pierwsza część filmu oraz moja ulubiona Kryśka która wygląda tu bosko.Podsumowując - film do zobaczenia przy piwku i orzeszkach i szybkiego zapomnienia.

ocenił(a) film na 3
kleju30

Stary popieram, mysle 100% tak samo. Poczatek ok, czulo sie napiecie a im dalej tym bardziej wszystko sie rozjezdza i oglada sie aby tylko do konca. Znika klimat i zainteresowanie. Film zaczyna robic sie dramatem i troche parodia s-f. Nawet Cassel nie pomaga. Zgadzam sie ponownie - film mozna obejrzec przy browarach aby po 1h30m i 7 butelkach nie pamietac jak sie skonczyl, a na drugi dzien to juz calkiem nic :D 3-4/10 ode mnie.

ocenił(a) film na 5
azertyazerty

No 7 butelek na 1h30m - niezłe tempo.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones