PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794849}

Głębia strachu

Underwater
5,5 21 943
oceny
5,5 10 1 21943
5,2 5
ocen krytyków
Głębia strachu
powrót do forum filmu Głębia strachu

Disney

ocenił(a) film na 6

Kolejny film od 20th Century Fox, którego Disney nie zamierza promować. Zwiastun nawet nie pojawił się na głównej IMDb i Filmwebu.

ocenił(a) film na 6
Kalimdor

Biorąc pod uwagę to jak słabym filmem okazała się "Dark Phoenix" być może wiedzą co robią.
Ograniczają straty, tnąc koszty marketingu.

ocenił(a) film na 6
ADD3R

Niby tak, ale biorąc pod uwagę klapy "Dumbo" i "Dziadka do orzechów", dalszych remake'ów bajek nie powinni również reklamować, a jednak to robią. Mam nadzieję, że może zaplanowali ostrzejszą promocję na sam koniec (czyli grudzień).

Kalimdor

Większość im jednak przynosi spore zyski, po drugie tylko Dumbo z remaków bajek przyniósł im straty :)

ocenił(a) film na 6
buterfly

Dziadek do orzechów i cztery królestwa również przyniósł:)))

Kalimdor

:):):) - Mówiłem o aktorskich wersjach ich bajek a Dziadek do orzechów i cztery królestwa, jest na podstawie powieści i Disney nie stworzył wcześniej takiej animacji :)

Wiec nadal tylko Dumbo jako remake bajki zaliczył finansową klapę :)

ocenił(a) film na 8
Kalimdor

Wlasnie mam senttyment do 20th Century Fox i filmow z mojej mlodosci poczekamy co Disney zrobi z ta marka ...czekam na film moze byc cos udanego z poczzatku roku

MendezZ

to nie marka tylko studio filmowe które wykupił disney

ocenił(a) film na 8
kadim_filmweb

21 Century Fox jest marka sama w sobie posiadająca studia filmowe byla czescia Fox Communication korporacjii medialnej ktora posiada rowniez studia odpowiedzialnej za produkcję telewizyjne oraz pomniejsze firmy z branży informacyjmej zostalo zakupione wraz z marka przez Disney'a a reszta poszla do ComCast
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones