PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794849}

Głębia strachu

Underwater
5,5 21 583
oceny
5,5 10 1 21583
5,2 5
ocen krytyków
Głębia strachu
powrót do forum filmu Głębia strachu

Podwodny, B-klasowy Survival, z obowiązkowym Obcym Cosiem w tle. Wtórny, schematyczny, przeładowany akcją, ale oglądalny. Bardziej kino akcji, niż horror. Ogólny Klimat, Zdjęcia, Scenografia i Stewart (nawet w tej fryzurze) na Plus. Jak dla mnie lepszy od "Life'a"

kinoman77_filmweb

Jak dla mnie calkiem niezly akcyjniak, nie przynudza i nie za dlugi. Daje oczko wyzej (niz dalbym w normalnych warunkach), bo na tle tego co jest w kinach to rewelacja. Schematyczny, ale nie ma sie czego specjalnie czepiac.

ocenił(a) film na 3
kinoman77_filmweb

Z chęcią skonfrontuje Underwater" z Life" skoro twierdzisz , że lepsze :)

ocenił(a) film na 5
scricxovan

Jak dla mnie lepsze, choć w sumie nie dużo-to ta sama druga liga niestety.

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

Nawiązanie (w finale) do Lovecraftowskiego Cthulhu-odnotowane. Niestety niewiele (żeby nie powiedzieć-nic) to w odbiorze (i ocenie) filmu nie zmienia.

ocenił(a) film na 3
kinoman77_filmweb

Jak dla mnie Life zdecydowanie lepszy od Underwater.

scricxovan

zgadzam się, inna liga, ale zobaczyć można

scricxovan

Polecam film Lewiatan (1989) - w podobnych podwodnych klimatach.

ocenił(a) film na 3
shinobi82

No popatrz , że tego nie widzieć.. do dużej porcji frytasów obejrzę na pewno ;>

kinoman77_filmweb

Nie porównuj tego filmu do life bo life jest znacznie lepszym filmem i bardziej trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 5
Mariusz1986r

Dobrze. Już nie będę:)

kinoman77_filmweb

Spoko, gdyby ktoś nie wiedział to jest pierwsza część Pacific Rim :)

ocenił(a) film na 5
Mariusz1986r

To był żart:) Porównanie z "Life'em" jest, jak najbardziej uzasadnione. Oba filmy są do siebie podobne. "Underwater" dla mnie jest nieznacznie, ale jednak lepszy.

ocenił(a) film na 6
kinoman77_filmweb

Piątka, bo dla mnie też ;)

ocenił(a) film na 5
Kalimdor

Piątka:)

kinoman77_filmweb

Niby wtórny, ale tym razem to człowiek rozerwał klatkę piersiową wodnego obcego i wyskoczył z niej na zewnątrz... Takie przewrotne nawiązanie do znanej nam klasyki.

ocenił(a) film na 9
shinobi82

Mi się podobała ta scena , gdyż później pojawił się ten duży i pomyślałem sobie wówczas jak teraz z niego wyskoczy.

ocenił(a) film na 9
kinoman77_filmweb

Mi się podobał. Lubię Kristen Stewart, chociaż ma taką denerwującą minę, którą stosuje w każdym filmie. W Zmierzchu jej pasowało do tego klimatu, jednak w innych filmach ta mina sprawia jakby miała bóle menstruacyjne. Fryzura jej nawet pasowała i chyba pierwszy raz miałem okazję zobaczyć ją "bez ubrań" w tym sensie że nie wiedziałem iż jest aż taka szczupła, chyba że to na potrzeby filmu. Nie pamiętam już wszystkich scen w Zmierzchu czy pokazywała się w bieliźnie podczas nocy poślubnej - z innych filmów nie kojarzę takich ujęć. Wracając do tej jej dziwnej mimiki to najbardziej mnie wkurzało to w filmie Jumper, gdzie miała tylko otworzyć cholerne drzwi a wyglądało jakby szła do toalety z biegunką. Chciałbym by zagrała jakaś "twardą sukę" w tej fryzurze i bez tych głupich min, bo "zmierzch już minął" i trzeba szukać nowej drogi. Oczywiście możliwe że miała taki film ale nie znam wszystkich, kojarzę jeden film z jej dzieciństwa gdzie była "jeszcze normalna" i to był film o napadach na banki oraz Azyl..... o Aniołki Charliego nie oglądałem z jej udziałem, muszę obejrzeć. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones