PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794849}

Głębia strachu

Underwater
5,5 21 583
oceny
5,5 10 1 21583
5,2 5
ocen krytyków
Głębia strachu
powrót do forum filmu Głębia strachu

Może film nie jest najwyższych lotów ale zobaczyć wielkiego Cthulhu.. YEAHHH!! :D ❤

ocenił(a) film na 5
BorysEk84

Najlepsza scena filmu!

ocenił(a) film na 6
BorysEk84

No patrz, a ja myślałam, że to jakaś królowa-matka tych slenderów. Czyli ta głębia to taki jakby portal do Przedwiecznych?

BorysEk84

Ale to już gdzieś było...
Pomyślmy... No tak, całkowicie wtórny pomysł ;-)
South Park, odcinki 14x11 i dalsze.

ocenił(a) film na 8
BorysEk84

dużo też nawiązań do Mass Effecta3 - Lewiatan, skafandry to pancerze Cerberusa niemal jeden do jednego no i odwiert Sheparda

ocenił(a) film na 6
dezertx

Właśnie tak się zastanawiałem czy tylko mi się kojarzą te skafandry
z MAss Effectem 3.

ocenił(a) film na 6
dezertx

Dokładnie to samo pomyślałem, gdy biegali w tych skafandrach i jeszcze takie automatyczne skojarzenie: Stacja Shepard XD Czyżby ktoś wysyłał nam jakieś sygnały?

ocenił(a) film na 8
GROT7X

Jacyś fani robili, mogliby trzasnąć jakiś mały filmik na jakiejś obcej planecie w uniwersum Mass Effect :D

dezertx

przykro mi, ale shephard to nawiązanie do ważnego amerykańskiego astronauty które często się pojawia i to na pewno nie chodzi o mass effect, swoją drogą mass effect też nawiązuje do tego astronauty

ocenił(a) film na 6
BorysEk84

no właśnie Nie spodziewałem się tu H._P._Lovecrafta :)

BorysEk84

Mi częściowo szkoda zakończenia. Liczyłem na to, że z Norah zrobią "nową" Ripley, bo wstęp do zbudowania takiej postaci był całkiem udany, a sama Kristen mogłaby się w takiej roli odnaleźć. Podobała mi się, jak nigdy, w tym filmie pod wieloma względami (wizualnie, aktorsko).
Zamiast kosmosu byłaby oceaniczna głębia, a Obcego, "przedwieczne ustrojstwo".
Poniekąd zakończenie (informacje prasowe o rozbitkach i wznowieniu odwiertów) daje nadzieję na kontynuację... fajnie by było znów zobaczyć Norah w akcji.

ocenił(a) film na 6
Piotrek_K79

Przecież ona zginęła.

ocenił(a) film na 7
alice17

Przecież nie pokazali jak umiera. Pewnie bedzieć jakimś cudem.

ocenił(a) film na 7
Voland

Stała praktycznie w epicentrum eksplozji atomowej. Nie, nie przeżyła.

ocenił(a) film na 4
Voland

Tacy widzowie to skarb. Dziewczyna wysadziła się w powietrze za pomocą reaktora atomowego, ale "nie pokazali jak umiera". Do której klasy kolega chodzi?

ocenił(a) film na 3
Piotrek_K79

Jak widać chociażby na przykładzie tego filmu. Kirsten potrafi z badziewnego filmu zrobić go jeszcze badziewniejszym xD. Wgniotła ten film nie na 11 km =D a na 1110000 Km

nevo_2

A ile to będzie sasinów?

ocenił(a) film na 3
patrycja_szyszka

1/14 zabranych babcinych rent przez Tuska

dzekopko

Noo.. dwa (2- tak dla pewności, abyś zrozumiał) lata zajęła Ci odpowiedź... Gratulacje!

ocenił(a) film na 3
Patrycja6oo2

Brawo! :) Komentarze "wiszą" tutaj wiele lat i możesz je nadal przeczytać po takim czasie, oraz... skomentować. Nie dziwi mnie jednak Twój poziom i w zasadzie już po pierwszym komentarzu wiedziałem, że (uwaga feminatyw!) tytanką inteligencji nie jesteś, więc o polityce też nie masz szerszego pojęcia.

dzekopko

Pozdrawiam zacnego politologa. "Poziom" - mój ulubiony termin. Nie uznaje feminatyw. Coś jeszcze?

dzekopko

Aj, aj! Boli? Po dwóch latach...

ocenił(a) film na 8
Piotrek_K79

Na YT jest alternatywne zakończenie jak Nora naprawia kapsułę i udaje jej się uciec.

ocenił(a) film na 5
BorysEk84

a to miał być Cthulhu? :) oczywiście tak samo mi się skojarzył, ale to jakiś lamus tylko xD

ocenił(a) film na 3
yossarian84

Patrząc na scenę w, której ucieka od bazy (oczywiście telepatycznie się zorientował, że coś wybuchnie xD). To faktycznie lamus... Chociaż wydawał się dużo większy patrząc na poprzednie sceny...

nevo_2

To była eksplozja czy implozja?

Love_22

bo na koniec przysnęłam ;)

Love_22

A ok już dobejrzałam, eksplozja, panna Norah wysadziła budę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones