PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794849}

Głębia strachu

Underwater
5,5 21 729
ocen
5,5 10 1 21729
5,2 5
ocen krytyków
Głębia strachu
powrót do forum filmu Głębia strachu

Według Wp pl:

PRZEMEK ROMANOWSKI
Spektakularne widowisko. Polacy oglądają na potęgę, wciska w fotel
Niejeden raz ciekawa, warta obejrzenia filmowa produkcja nie została doceniona w dniu premiery i poniosła porażkę w kinach. Kiedyś drugą szansę otrzymywała na rynku wideo, a później DVD. Teraz może stać się przebojem na platformie streamingowej. W ostatnich dniach drugą szansę wykorzystał thriller science-fiction "Głębia strachu".

Link do tego tekstu: https://film.wp.pl/cisnienie-wciska-w-fotel-widzowie-docenili-film-dopiero-po-4- latach-6973746451802784a

ocenił(a) film na 9
Wydmin

Jest w top 5

Wydmin

Dzięki temu artykułowi są podbiłem oglądalność. Właśnie skończyłem. Dla fanów dusznego klimatycznego kina grozy jak najbardziej. Jednak do obejrzenia raz. Samego "fenomenu" oglądalności nie rozumiem. Chyba samoistnie spelniajaca przepowiednia i tworzenie banki wokół filmu. Pozdro

ocenił(a) film na 5
Wydmin

haha czytałem właśnie przed chwilą te recenzję, myślę ze może to być zajebisty film, wchodzę na filmweb i patrzę że już go oglądałem 3 lata temu i dałem mu 5 ;) Nawet nic z niego nie pamiętam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones