PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794849}

Głębia strachu

Underwater
5,5 21 943
oceny
5,5 10 1 21943
5,2 5
ocen krytyków
Głębia strachu
powrót do forum filmu Głębia strachu

I za każdym razem fascynują tak samo. Film "głębia strachu" do tego rodzaju filmów nie należy. Obejrzałam go jeden jedyny raz i myślę, że ponownie tego nie zrobię. Film jest dosyć ciekawy i z innej beczki. Zawsze kosmos i tam jakieś wielkie bum, a tu mamy ocean i to jeszcze samo dno oceanu, jednak film wlecze się niesamowicie. W międzyczasie są jakieś smaczki, ale zdecydowanie ich za mało, a potworki nie bardzo widać. Widzę tu natomiast mnóstwo zapożyczeń z Aliena i to jest nawet fajne, ale mimo wszystko ma się wrażenie "A, już gdzieś to widziałam". Nieodmiennie degustuje mnie gra Kristen Stewart. No strasznie drewniano gra. Niemniej po tym filmie mój stosunek do niej znacznie się ocieplił. Być może dlatego, że to jej pierwszy horror, aczkolwiek ja bym tak tego filmu niezakwalifikowała. Dla mnie to bardziej thriller sci-fi. Film na nudne wieczory, chociaż istnieje ryzyko, że przy nim uśniecie. Na horrorze chyba się nie powinno ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones