PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30843}
6,8 5 862
oceny
6,8 10 1 5862
6,7 6
ocen krytyków
Głośniej od bomb
powrót do forum filmu Głośniej od bomb

Jagoda I love You!

użytkownik usunięty

Swietna filmowa alternatywa dla standardowego obrazu szarej, brudnej i zacofanej Polski bez przyszlosci.Ciekawie, zywe, nie promieniujace sztucznoscia osobowosci + genialne texty "miastowych"("Jagoda nie zostawiaj mnie.Kupie ci wszytsko,Prodigy,Vengaboys, tylko nie odchodz!":))W ogole filmy Wojciszka to same ciekawe propozycje, szkoda, ze przystopowal z produkcja...

ocenił(a) film na 8

Jagoda totalnie wymiotła :D:D:D utożsamiam się z nią. To była taka kreatura
polskich nastolatek. Pamiętam jak ja mówiłam podobne teksty co ona jakiś
rok, dwa lata temu :D:D

ocenił(a) film na 4
magda_mikiciuk

Mi ten film się nie podoba :P

ocenił(a) film na 8
magda_mikiciuk

>To była taka kreatura polskich nastolatek.
Na pewno nie karykatura? :-D

ocenił(a) film na 7

Bardzo fajny sposób przedstawienia ludzi z małych miasteczek, skontrastowanych z miastowymi, którzy nic sobą nie reprezentują. Barwne, wyraźne, autentyczne postacie. Szczęście odnalezione w przedstawianej zazwyczaj ponuro małomiasteczkowej rzeczywistości. Przebijający się mimo ciężkiego początku filmu optymizm, którego tym więcej im bliżej poznajemy postacie. Świetna rola Magdaleny Schejbal. I to wszystko w pewnym nieładzie twórczym, co sprawia, że film żyje. Super. Polecam:)

black_zordon

Przez ten film i postać Jagody nie potrafię już patrzeć inaczej na Magdę Schejbal. Nawet gdy gra poważne role moje usta same rozwierają się w uśmiechu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones