PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39531}

Głosy miasta

The Talk of the Town
7,6 265
ocen
7,6 10 1 265
Głosy miasta
powrót do forum filmu Głosy miasta

Ale film sam w sobie to jakaś dziwność. Rozchodzi się o typa który jest oskarżony o podpalenie jakiejś fabryki i zabójstwo które z niego wynikło, a potem uciekł i ukrył w domu jakieś laski. W teorii jest więc to thriller a potem komedia pomyłek, bo w 15 sekund po bohaterze do domu wbija kolejna osoba. A że to zbieg to nikt nie może go zobaczyć, nie? A więc mamy coś co niby bardzo lubię, bo cały czas ktoś się będzie wbijać do domu, co chwila usłyszymy jakieś syreny albo pukanie i komentarz "Co znowu?!".

Tyle teorii, w praktyce nie stwierdziłem żartów. Była dynamika, napięcie, możliwości, ale żartu brak. Wszystko zmarnowano na rzecz wymuszonych żartów przez 2/3 filmu i dziwnych dyskusji nt prawa w której chodziło chyba o to, że zasady bez duszy są mumią, a fakty... sam nie wiem, co z nimi. Naprawdę nie wiem, o co chodziło bohaterowi gdy szukał dowodów świadczących o jego niewinności cały czas gadając o tym, że dowody i fakty to same śmieci i... Eee... Chyba chciał na tym strychu mieszkać całe życie w oczekiwaniu na jakiś cud.

Chaotyczny film.


4/10.

ocenił(a) film na 6
_Garret_Reza_

zrozumiał byś w 1 sekundzie gdyby to dotyczyło ciebie

_Garret_Reza_

gimbusologia stosowana, wykład nr 34 pt. 'jak nie zauwazyc dobrego filmu'.

ocenił(a) film na 4
kotbury

"Jak nie odnieść się do uwag wobec filmu, tylko udawać, że to się robi, a tylko podjąć próbę ubliżenia drugiemu człowiekowi"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones