PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245688}

Głupi chłopak

Garçon stupide
5,3 92
oceny
5,3 10 1 92
Głupi chłopak
powrót do forum filmu Głupi chłopak

Czy tylko mnie się tak wydaje, że głupota, ignorancja i egoizm są wśród młodzieży coraz
powszechniejsze. Intelektualna pustka wydaje się triumfować, przypadek Loica z początku
wydał mi się nieco przerysowany, ale po obejrzeniu paru fragmentów programów z MTV
widzę , że nie! Autor idealnie sportretował ten typ, kompletny brak jakiejkolwiek refleksji,
konsumpcjonizm, brak empatii, to chyba się rozszerza jak zaraza, nie ważne czy to chłopak
czy dziewczyna, hetero czy nie.
Loic przechodzi przemianę, coś zaczyna do niego docierać, ale czy ktoś kto mówi : "teraz już
nie jestem gejem" albo "jestem fotografem impresjonistą", może się tak całkiem zmienić?

ocenił(a) film na 4
robinoc

no nie chyba całkiem to on się nie zmieni, będzie szedł targany przez życie = to w jedna to w drugą stronę, ale to przypadek chłopaka głupiego - jak w tytule filmu, po prostu tępego który ma ograniczone możliwości intelektualne i emocjonalne i tyle, jedynie jakby znalazł sobie kogoś, kto byłby z nim na dobre i złe i nauczył go na nowo interpretować świat - może wtedy powoli małymi krokami jego kręgosłup trochę by się wyprostował, ale ja uważam że z wiejskiej chaty pałacu nie zbudujesz - możesz w niej posprzątać i ja wystroić ale nigdy nie znajdziesz w niej przepastnych komnat - taki jest ten przypadek, to też nauka dla nas - związek czy miłość nie zawsze kogoś zmienią w inna kategorię moralną czy intelektualną, niektórzy prowadza po prostu życie pustaków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones