PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663821}

Głupi i głupszy bardziej

Dumb and Dumber To
5,6 52 633
oceny
5,6 10 1 52633
3,9 10
ocen krytyków
Głupi i głupszy bardziej
powrót do forum filmu Głupi i głupszy bardziej

Bardzo zabawny. Głupi, ale przecież o wyjątkowych głupkach. Polecam.

ocenił(a) film na 4
cyfrowy_baron

dla mnie to nieudany klon pierwszego filmu. Wszystko powtarzane, niektóre sceny na siłę.

ocenił(a) film na 7
mszczep1

Jedynka to klasyk, ta część - zgadzam się, że niektóre sceny trochę na siłę. Mimo wszystko uśmiałem się na filmie, a o to właśnie chodziło :)

ocenił(a) film na 10
hahar

Ta część to klasyka przyświńtuszonego humoru z zachowaniem dobrego smaku jak i część pierwsza. Większość polaczków tego nie zrozumie, podbijam 10/10.:)

ocenił(a) film na 4
mszczep1

Dokładnie te same odczucia.Moim zdaniem kontynuacja nakręcona o wiele lat za pózno.Przede wszystkim brakuje mi tu klimatu lat 90 a Jim Carrey w tym filmie razem z Danielsem są już sporo starsi i niestety nie w takiej formie jak kiedyś.Scenny powtarzane dziwię się że przez tyle lat nikt nie zrobił porządnego scenariusza do kontynuacji.Wyglądało to tak jakby tydzień przed kręceniem filmu scenarzysta pisał scenariusz na szybkiego i 60 % ściągnął z 1 części

ocenił(a) film na 3
cyfrowy_baron

...Do pierwszej czesci się umywa i to totalnie!

użytkownik usunięty
weronikax25

A moim zdaniem jedynka była dobra a ten film jest średni aczkolwiek nie dzieli je wielka przepaść.

ocenił(a) film na 5

Duża przepaść. Jedynka miała jakiś scenariusz a tu jest dziwoląg.

ocenił(a) film na 5
cyfrowy_baron

Niestety, nie trzyma poziomu pierwszej części. Szkoda, bo dla mnie "jedynka", to film na którym płakałem...ze śmiechu.

jointec_fw

No niestety z niektórymi scenami przesadzili były momenty które dawały nadzieję po czym pryskał czar.

ocenił(a) film na 4
cyfrowy_baron

Nie jest to arcydzieło, ale wybrnęli od totalnej klapy, da się od biedy oglądnąć, Turner dobrze, że rzadko gra w filmach bo jak czas wyrządza krzywdę, to nie jest Turner jako Detektyw w szpilkach, Peggy Sue, Miłość, szmaragd i krokodyl czy Klejnot Nilu....

ocenił(a) film na 3
cyfrowy_baron

Hmm jak dla mnie jedynka to jedna z najśmieszniejszych komedii, 9/10 jak nic... Tutaj nie zaśmiałem się w żadnej ze scen, a raczej czułem zażenowanie... hmmm

cyfrowy_baron

Wszystko dzisiaj jest gorsze niż dawniej ale fajnię żę było sporo scen nawiązujących do pierwszej części choć tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones