PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 784
oceny
6,1 10 1 291784
5,9 19
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy
ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

To samo chciałam napisać. To jest najlepsza komedia jaką oglądałam jeżeli chodzi o kino amerykańskie. A ocena, którą ten film ma to jakimś głupi żart.

maryska_wieczorek

Popieram ciebie jak i kolegę na górze nieśmiertelny klasyk 10/10 najlepsza rola Jima Carreya i Jeffa Danielsa nie ma lepszego duetu w historii kina jak i lepszej komedii powinna dostać Oscara mówię pamiętam kasetę VHS którą zjechałem na śmierć jak i moje ukochane Video oglądałem ją codziennie po kilka razy dziennie jako mały szkrab dziś mam go na DVD i za każdym razem gdy go oglądam jest tak samo genialna jak za pierwszym razem na video pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

Popieram. A taki film "Nietykalni" (2011), który w przeważającej części jest komedią jest na 3 miejscu. Śmiech na sali

użytkownik usunięty
LeoMessi86

Będę Cię cytował moim wnukom.

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

włacha!

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

Prawda, prawda:)!

ocenił(a) film na 9
Heatseeker

Prawdaaa !

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

Calkowita racja, moze prawdziwy humor trafia tylko do niewielu?:) Jednakze, swoja droga, nie znam nikogo kto by sie nie smial ogladajac ten film ze mna :D

ocenił(a) film na 8
Wazrek

Coś w tym jest. Pamiętam że kiedyś oglądałem sobie ten film na DVD. Do pokoju wszedł mój wujek, popatrzył na ekran i stwierdził "co ty za głupoty oglądasz?". Po kolejnych 5 minutach - z uśmiechem na twarzy - stwierdził że musi oglądnąć ten film od początku. Kapitalna komedia, choć trzeba przyznać że niektóre sytuacje w niej pokazane nie każdemu przypadną do gustu.

ocenił(a) film na 1
LeoMessi86

A według mnie ten film to porażka. Typowa, amerykańska, głupia komedia. To jest porównywalne z np. To nie tak jak myślisz kotku, ale to tylko mój gust filmowy i nic wam przecież nie udowodnię, poza tym i tak nie zmienicie swojego gustu od mojej wypowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones