PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 637
ocen
6,1 10 1 291637
6,0 18
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy

A już szczególnie by dać 1/10. Wstyd, wstyd, wstyd sztywniaku !

ocenił(a) film na 7
raffaello_od_ferrero

Żaby było jasne, to było do egzemplarza "ex..." coś tam. Pozdrawiam.

PS. Wiele bym dał, aby obejrzeć ten film ponownie po raz pierwszy. To było kilkanaście lat temu, ale pamiętam że następnego dnia bolały mnie mięśnie brzucha. Ze śmiechu...

ocenił(a) film na 10
raffaello_od_ferrero

Film jako komedia jest świetny, jeden z moich ulubionych. W sumie czego się spodziewać po komedii w której gra Jim Carrey ?? Nie widziałem wszystkich ale przeważnie każda jest świetna z jego udziałem.

użytkownik usunięty
raffaello_od_ferrero

sa rzeczy głupie ,ale śmieszne i są takie które sa tak głupie, ze aż zal d*pe ściska. Ten film jest zdecydowanie tym drugim przypadkiem. Chociaż widziałam gorsze, zeby bylo sprawiedliwie.

ocenił(a) film na 7
raffaello_od_ferrero

ale wiesz że to jest subiektywna ocena?
i jeżeli ktoś ocenia go na 1 to znaczy że według niego ten film dokładnie na tyle zasłużył.
nie rozumiem dlaczego myślisz że to WŁAŚNIE TY powinieneś wyznaczać granice tego który film na ile zasługuje.

uwielbiam ten film z czasów młodości, świetnie się na nim bawiłem ale ja np. NIGDY W ŻYCIU nie dałbym 10.
do 9 nawet mu baaaaaaaaardzo daleko. to nie jest ten poziom filmu.
szybciej zrozumiem gościa który dał mu 2/10 niż kogoś kto dał mu 10/10

raffaello_od_ferrero

Powiem szczerze że dzisiaj ten film średnio mnie np dziś bawi przed chwilą obniżyłem ocenę ,obsada dobra ale fabuła mizerna (oczywiście niektóre sceny dobre ,dawniej to było coś teraz widze jakie to było płytkie ,już wolę Nagą broń z Nilesenem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones