PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721794}

Głusza

Into the Forest
5,2 5 605
ocen
5,2 10 1 5605
5,3 3
oceny krytyków
Głusza
powrót do forum filmu Głusza

Pomijając dłużyzny i nudę, jestem wstrząśnięta tym jaki antyfeministyczny jest ten film. Gdy w wypasionej willi zabrakło mężczyzny, po 2 miesiącach zaczął przeciekać dach, a potem rozpad domu następował. Młode kobiety ukazane są jako podejmujące nierozważne i nieracjonalne decyzje pod wpływem emocji i impulsów. Film kończy się nagle i nie wiemy jak zakończył się ich los. Ale mogę się domyślać.

ocenił(a) film na 4
SylverKa

Po Twojej wypowiedzi widać, że feminizm to jeden z objawów ciężkiej paranoi. Młode samotne siostry świetnie radzą sobie na różne sposoby, a ta zobaczyła zarwany dach i skojarzyło się jej z "antyfeminizmem". Litości :D. Z całą pewnością zaliczam się więc do antyfeministy, ponieważ głupotę trzeba leczyć. 


Na marginesie - mam nadzieję, że z wściekłości jak nie zabiła niewinnego dziecka z gwałtu, powyrywałaś sobie wszystkie fioletowe włosy i kolczyki z nosa.

SylverKa

Jeśli faktycznie jest taki antyfeministyczny to brzmi super. No i namówiłaś, teraz koniecznie muszę go zobaczyć.

ocenił(a) film na 3
qpsik82

Amen :D

ocenił(a) film na 3
SylverKa

Przez takie osoby jak ty kino zeszło na psy. Takie osoby jak ty chcą wszędzie widzieć silne niezależne kobiety, żeńskie wersje każdego bohatera w historii kina. To wcale nie jest fajne tylko żałosne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones