PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632319}

Gabi

Ga-bi
6,1 83
oceny
6,1 10 1 83
Ga bi
powrót do forum filmu Ga-bi

...który opowiada o jakimś momencie w historii narodu ważnym tylko i wyłącznie dla jego obywateli .Korea jako przedmiot rozgrywek politycznych ze strony sąsiednich mocarstw , jakoś nie utrwaliła się w powszechnej świadomości . A nie znając historii , można film ocenić tylko kategoriach : podobał się albo nie ...Mnie podobał się średnio , namieszano w scenariuszu , nie do końca rozumie się kto ,po co , dlaczego ... no i tak jak w filmach o samurajach - mam kłopoty z rozróżnieniem twarzy , są do siebie podobni aż za bardzo . ;-)

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

Kochany jjarku, ja rozróżniam ich po mieczach samurajskich.

ocenił(a) film na 6

Ale miecz musi być choć na ułamek sekundy nieruchomy , tak myślę ... Jak jest szybka akcja , to go sobie nie obejrzysz , chyba że w trybie slow... ;-)

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

nie... no nieruchomy miecz to tragedia....

polecam nowy serial(2 odcinki raptem) o Musashi'm z Joo Jin Mo

ocenił(a) film na 6

Dzięki , poszukam serialu o Mussashi'm Mi Ja Bło To ;-)

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

kurde... nie jestem tak do końca pewna, czy gra tam faktycznie Joo Jin Mo, czy tylko koleś bardzo do niego podobny, ale chodzi o produkcję japońską z 2014 roku mająca 2 odcinki.

Nie wiem jak można Kimurę pomylić z Jin Mo, ja nie widzę nawet malutkiego podobieństwa ...eeh. Ale drama o Miyamoto Musashim świetna :) http://www.filmweb.pl/serial/Miyamoto+Musashi-2014-711053

użytkownik usunięty
kornelia233

Maja ten sam typ urody, a że dramę "Miyamoto Musashi " obejrzałam w marcu 2014, a dopiero pół roku później film "Ga-bi" więc pomyłkowo tak skojarzyłam.

Kimura był i jest dla mnie aktorem nieznanym, więc tym łatwiej było o pomyłkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones