PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381109}
6,2 13 132
oceny
6,2 10 1 13132
Gabriel
powrót do forum filmu Gabriel

Przed chwilą skończyłam oglądać, niestety spodziewałam się czegoś lepszego. Wszystko było jakieś przesadzone i... głupie xD ale cóż, kwestia gustu... nie polecam

ania_91

Dziewięć jeden, dziewięć jeden ;/

Groma

To samo mi się nasunęło....dziewięć jeden ;)

ania_91

ssorki!!! ja tez wlasnie skonczylem ogladac i wydaje mi sie ze jak ktos nie rozumie filmu to nie powinien/a ani go polecac ani oceniac!

użytkownik usunięty
franek3

franek zakładasz że jeżeli ktoś wypowiada się w sposób negatywny na temat tego filmu to go nie rozumie? to się nazywa wolność słowa ^^ mi też jakoś szczególnie nie przypadł do gustu. dałam 6.

Ja dałem 5 za ciekawy pomysł i średnie wykonanie. Mogło to wyjść o wiele lepiej, zdecydowanie zabrakło mi tutaj narratora 1 osobowego, który by świetnie pasował tutaj. W pewien sposób brakowało wyrazistości temu filmowi, tyle gadano o ludziach, ale nie pokazano ich. Byli jedynie Anioły i Upadli i to był błąd.

ocenił(a) film na 7
Abukashi

Nie było ludzi ? O_o A ci w tym przytułku ? A te dzieci na ulicy ?

franek3

Człowieku co ty bredzisz?! Jeśli ten film stanowił dla ciebie intelektualną łamigłówkę i masz kisiel w majtach, że go rozkminiłeś to gratuluję. Poza tym zapomniałeś o drugim ulubionym argumencie takich pipsztoków jak ty, mianowicie: "Najpierw sam/a spróbuj stworzyć taką historię to wtedy pogadamy' """

""" Tak na marginesie, jest to ulubione powiedzenie zatwardziałych fanatyków filmu Zmierzch.

użytkownik usunięty
ania_91

hle hle, dorosnij najpierw a potem na forum sie wypowiadaj, teraz jestes malolata co to niewiele widziala a jeszcze mniej z tego zrozumiala:)

użytkownik usunięty

tego typu wypowiedzi, świadczą o Twojej wybitnej dojrzałości. Ma prawo pisać co jej się żywnie podoba na temat tego filmu. Ja małolatą nie jestem i film uważam za słaby.

ocenił(a) film na 8

owszem, ma prawo pisać co jej się podoba, ale po co zakładać nowy temat tylko po to żeby napisać, że film jej się nie podobał ponieważ "Wszystko było jakieś przesadzone i... głupie xD " ?

użytkownik usunięty


Ja nie napisalem zeby nie moze sie wypowiadac tylko zeby dorosla wpierwej!!!Bo glupoty wypisywac kazdy moze, ale niech sie liczy z tym ze bedzie to komentowane(po to jest forum) Nie wkladaj mi wiec WLASNEJ interpretacji moich zdan w usta!!!Bardzo prosze:)
Niezrozumienie filmu nie upowaznie do wystawiania zlych ocen a tym bardziej opinii!!!Bo jak mozna miec opinie na temat czegos czego sie niezrozumialo???
I tylko o to mi chodzi, nic wiecej.
"Wszystko bylo jakies przesadzone i ...glupie"
Co bylo przesadzone?TO JEST FANTASY - Anioly, Demony(czyli upadle Anioly), Czysciec - co tu do cholery jest przesadzone?????
Glupie - co bylo glupie?Konkrety prosze!!!
Owszem , nie jest to zaden wybitny film - ocenilem go 5/10 za fantastyczny klimat czyscca(chociaz nie bylo w nim ludzi jako glownych bohaterow)i swietny pomysl.
Realizacja pozostawiala duzo do zyczenia+dialogi do bani.
Niemniej jednak w tematyce biblijnej niewiele jest swietnych filmow(nie mowie ze ich wcale nie ma) a ten pomysl byl trafiony.

Na wiasem mowiac sama dalas mu ocene 6/10 i mowisz ze Ci nie przypadl do gustu - WTF?To albo cos Ci sie w nim podobalo i wystawiasz oceny od 5 w gore albo nie przypadl Ci do gustu i wystawiasz od 5 w dol - logiczne, nie?

pozdrawiam

użytkownik usunięty

ależ ja Ci nic w usta nie wkładam xD ;) "Niezrozumienie filmu nie upowaznie do wystawiania zlych ocen a tym bardziej opinii!!!Bo jak mozna miec opinie na temat czegos czego sie niezrozumialo???
" czemu zakładasz, z góry że nie zrozumiala filmu. dlatego ze jej się nie podobał? I dlatego że jest młodsza? nie spisuj ludzi na straty :p

"Na wiasem mowiac sama dalas mu ocene 6/10 i mowisz ze Ci nie przypadl do gustu - WTF?To albo cos Ci sie w nim podobalo i wystawiasz oceny od 5 w gore albo nie przypadl Ci do gustu i wystawiasz od 5 w dol - logiczne, nie? "


pardon ale dałam mu 4 a nie 6 :p logiczne nie? również pozdrawiam.

użytkownik usunięty

moim zdaniem dalas mu 6.Czemu tak sadze?Ano tak napisalas w poscie wyzej wiec mi nie pardonuj tutaj.
Nie zakladam z gory ze niezrozumiala - i jesli zrozumiala to czemu generalizuje?
Ja sie pytam co bylo glupie?Czysciec?Czemu to niby?
Michal Aniol?Gabriel?Anioly i Upadle Anioly walczace o "wladze" w czyscu i o dusze tam sie znajdujace?
Wiem ze nie odpowiesz na te pytania bo skad mozesz wiedziec co ta "91-ynka" moze myslec.Pewnie z nudow skrobnela sobie posta a my tu teraz jak te barany wyklocamy sie o to czy ma racje czy nie ma.

:P

użytkownik usunięty

hmm to najwidoczniej zmieniłam na 4 xD użyje Twojego ulubionego słowa PARDON:p Ależ ja się nie wykłócam^^ Po prostu jestem drażliwa na punkcie osądzania ludzi z góry, a czytając Twoj pierwszy post odniosłam po prostu takie wrażenie. Ale skoro nie drogi Baranku to spoko, pozdrawiam Owca! ah i doceniam, że nie obrzuciłeś mnie bluzgami jak 90% tutejszej gawiedzi.

gruby102, jeżeli coś Ci się nie podoba w mojej wcześniejszej wypowiedzi to po co ją komentujesz, z tego co widzę wszelkie negatywne oceny wg Ciebie nie powinny mieć miejsca więc sam się stosuj do swoich idiotycznych schematów. Nie podobał mi się film, wyraziłam swoją opinię i podkreśliłam że to kwestia gustu, jeżeli to wg Ciebie jest zachowanie małolaty to powodzenia w dalszym życiu.
Z jednym się z Tobą zgodzę, mianowicie tak, jesteś baranem.
Pozdrawiam

ania_91

Właśnie kwestia gustu,mnie on podobał się (ciekawy pomysł,nieźli aktorzy i fabuła ale ja lubię takie klimaty),mojej kumpeli nie ale nie pożarłyśmy się z tego powodu.Masz rację,każdy ocenia według swoich kryteriów,po to jest forum by każdy mógł się wypowiedzieć o danym filmie,serialu,aktorze to co myśli.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
ania_91

Film poniżej moich oczekiwań. Nie przypadł mi do gustu ani dobór aktorów, ani sposób budowania klimatu, ani przewidywalna historia. Mocne 4/10 ale nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones