PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381109}
6,2 13 130
ocen
6,2 10 1 13130
Gabriel
powrót do forum filmu Gabriel

Świetne zdjęcia - od strony technicznej: kolor, kontrast, nasycenie, światła, ujęcia...tak trochę w stylu SinCity...a że oglądam filmy ze względu na wizualność...podobał mi się. Podobają mi się takie filmy gdzie czasami kilka sekund ujęcia nadawało by się na kilka zajebistych zdjęć, a filmie takich ujęć są setki...Tak jakby fotograf przerzucił się na kręcenie filmów, ale przerzucił na to całą swoją wiedzę i praktykę z robienia zdjęć.


Co do fabuły..........nie chcę się wypowiadać :D

rhotax

Dokładnie. Od strony wizualnej jest super, ale cała reszta leży i kwiczy. Zobacz sobie jeszcze Kruka (1994) bo oglądając Gabriela miałem nieodparte wrażenie że twórcy wzorowali się właśnie na tym filmie.

ocenił(a) film na 5
HlTMAN

Taaak... Tylko że "CROW" to niestety w warstwie fabularnej też słabiusieńki filmik. A reszty to już nie pamiętam, tak dawno go oglądałem.
Jedynie pozostało ogólne wrażenie, że to lipa była, a kolejne odgrzewane kotlety każdy gorszy od poprzedniego.

gandalfszalony

Oczywiście zgadzam się z Tobą, "Kruk" kuleje pod względem fabuły, ale i tak jest zdecydowanie lepszy od omawianego tu "Gabriela". Lepszy w kwestii wizualnej, fabularnej, gry aktorów no i oczywiście muzyka. Jeden z lepszych soundtracków jakie słyszałem.

ocenił(a) film na 7
HlTMAN

Jest bardzo wiele filmów lepszych niż "Gabriel" i nie ma co dyskutować - ile filmów powstało w całej historii kinematografii? A ja powiem bez wstydu, że mnie się film podobał. A anioły przynajmniej nie miał gęsich skrzydeł:-D

ocenił(a) film na 8
HlTMAN

"Kruk" jednak bardziej mroczny...

użytkownik usunięty
rhotax

dla mnie ma zajebistą fabułę, sto razy ciekawszą niż Kruk. generalnie jestem w szoku po seansie tebo filmu, spodziewałem się mega kiczu, a dostałem zajebistą, mroczną fabułę okraszoną przepięknymi zdjęciami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones