PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381109}
6,2 13 130
ocen
6,2 10 1 13130
Gabriel
powrót do forum filmu Gabriel

K

ocenił(a) film na 6

Koszty produkcji tego filmu usprawiedliwiają wszelkie niedociągnięcia. Nawet dobry, choć
jak na 2007rok - cóż...

użytkownik usunięty
Kadente

rok produkcji nie ma żadnego znaczenia, jeśli budżet filmu wynosi 150 tys $. nawet gdyby był z 2012 roku uważam że jest świetny, pokaż mi inny taki film o tak śmiesznym budżecie

ocenił(a) film na 6

Mi właśnie o to chodziło, że jak na tak niewiarygodnie niskie koszty, projekt jest genialny. Źle mnie chyba zrozumiałeś ;k

użytkownik usunięty
Kadente

bo napisałeś "choć jak na 2007 rok" to zrozumiałem, że jak na 2007 rok to nie jest to nic szczególnego (w sensie, że technologia już była w tym roku na tyle rozwinięta, że powinni się bardziej postarać) tak to zrouzmiałem

ocenił(a) film na 6

no mi oczywiście chodziło o to, że podobała mi się grafa (taka ciekawie nieostra), a jak przeczytałem te koszty, to nie mogłem uwierzyć. Nieźle dali po garach :k

użytkownik usunięty
Kadente

aha, to spoko. no tak, zdjęcia byly swietne, tak jakby operator był z zawodu fotografem, bardzo plastyczne. no wlasnie dali po garach, wycisnęli z tej kasy ostatnie soki. pzdr

ocenił(a) film na 8
Kadente

Przypomina mi Linię Życia Joela Schumachera

ocenił(a) film na 6
giovanni50

hmm, tego filmu akurat nie widziałem. Linia życia, powiadasz? Muszę przeprowadzić rekonesans.

ocenił(a) film na 8
Kadente

Studenci się uśmiercają a potem przywracają do życia
Pózniej czeka ich mała niespodziewanka

ocenił(a) film na 6
giovanni50

ahaś. thx, rzucę okiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones