PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381109}
6,2 13 132
oceny
6,2 10 1 13132
Gabriel
powrót do forum filmu Gabriel

Jestem gorącym fanem filmów o upadłych aniołach etc., ale te wypociny (wyfilminy?)są przykładem tego, że nie można łączyć natarczywej głębokiej psychologii z rozrywką w tym wydaniu. Najazdy kamery na twarze, przestoje, wydłużanie scen do granic bólu, zbliżenia z filozoficznymi stwierdzeniami z dudnieniem beznadziejnego podkładu dźwiękowego zdradzają, że za "film" wziął się ktoś, kto nawet nie obejrzał lektur podstawowych. Koszmar. Nie da się obejrzeć nawet po pijaku.

ocenił(a) film na 4
piotr100

zgadza sie, straszna szmira...strasznie sie zawiodłem...

piotr100

A możesz podac jakieś tytuły filmów o upadłych aniołach które Ci się podobały? Nie znam żadnego a z chęcia bym obejrzała.

algun

For Example "Armia Boga" z Chrostopherem Walkenem. Bardzo dobry film o tematyce wojny Nieba z Pieklem, czyli upadlego aniola (szatana) ktory zbuntowal sie Bogu i toczyl z nim walke. Rzecz jasna wszystko dzieje sie na ziemi, ale pojawiaja sie rozne postacie z poza naszej sfery :).

algun

Mimo iż lubię filmy gdzie pojawia sie motyw zła i szatana to jeśli chodzi o anioły przychodzi mi do głowy tylko Constantine. Moim zdaniem film warty obejrzenia. (mowie o Constantine oczywiście bo Gabriela nie widziałem i chyba nie zobaczę :) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones